Discord Nitro hediyesi hesabımdan 250TL çekti

Discord Nitro hediyesi 18 TL çekiyor ve birkaç dakika içerisinde geri veriyor. 250 TL çekmesi pek mümkün değil. Dolandırılmış olabilirsiniz.
18 TL çekmiyor yanlışınız var. Discord Nitro hediyesi, yani 3-4 haftalık deneme sürümüydü yanlış hatırlamıyorsam para çekmeden kabul edebiliyorsunuz. Arkadaş yıllığı seçmiş ve nitrosu başlamış. Nitrosu bitince karttan para çekmiş.

Birine hediye almak istiyorsan 9.99$ ödüyorsun. Yani kura vurduğumuzda 250 TL'ye yakın bir ücret çekmesi normal.
ben yanlış anlamışım sanırsam. konuda bahsetmek istediğin bir nitro kullanıcısının sana nitro hediye etmesi mi yoksa senin başkasına nitro hediye etmen mi?

İlk baştaki şeyden bahsetmiyor musunuz? Bir arkadaşımdan bana Nitro hediyesi gelmişti. Kartımı girdim, 18 TL para çekmişti ve paranın iadesini birkaç dakika içerisinde yapmışlardı.
Hocam o dediğiniz şey diyelim Epic Games 1 aylık Nitro veriyor, o zaman doğrulama için 18TL çekiyor. Ama arkadaşınız deneme sürümü gönderirse para çekmiyor. Deneme sürümü bittiğinde iptal etmezseniz, yanlışlıkla para çekiyor bu arkadaş gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı