Çözüldü Discord Nitro ile arka plana eklenen GIF görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tokia

Centipat
Daha fazla  
Selam, benim PC'de kamera yok ama Discord'un Nitro ile gelen özel arka plan var. Ben oraya bir GIF ekledim ve kamera açmayı denediğimde açılmıyor. Arka plan diye diyorsanız bende OBS yüklü. Yani geçerli bir sebep mi bilemem ama OBS Virtual camera var kamera yazan kısımda. Yani o arka plandaki GIF'i gösterebilmem için kameramın mı olması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam, benim PC'de kamera yok ama Discord'un Nitro ile gelen özel arka plan var. Ben oraya bir GIF ekledim ve kamera açmayı denediğimde açılmıyor. Arka plan diye diyorsanız bende OBS yüklü. Yani geçerli bir sebep mi bilemem ama OBS Virtual camera var kamera yazan kısımda. Yani o arka plandaki GIF'i gösterebilmem için kameramımın mı olması lazım?
Söyle, arka plan kamerada sadece insan gördüğünde insanın arkaplanını silmesi için kullanılıyor ama siz virtual cam'e yeşil görüntü koyup deneyiniz bir de.
Selam, benim PC'de kamera yok ama Discord'un Nitro ile gelen özel arka plan var. Ben oraya bir GIF ekledim ve kamera açmayı denediğimde açılmıyor. Arka plan diye diyorsanız bende OBS yüklü. Yani geçerli bir sebep mi bilemem ama OBS Virtual camera var kamera yazan kısımda. Yani o arka plandaki GIF'i gösterebilmem için kameramımın mı olması lazım?
Söyle, arka plan kamerada sadece insan gördüğünde insanın arkaplanını silmesi için kullanılıyor ama siz virtual cam'e yeşil görüntü koyup deneyiniz bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı