Discord ses efekti nasıl yapılır?

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Böyle DC gibi yerlerde seste aniden ses efekti açıyorlarlar ya böyle troll için filan onu nasıl yapıyorlar? Bilen var mı?

Üstteki arkadaşın bahsettiği özellik yanı sıra Soundpad uygulamasıyla her yerde sesleri mikrofondan vererek kullanabilirsiniz.

Soundpad'ı duydum kolaymı öğrenmesi bir de ben onu yorutube yapmıştım YouTube'da ses karşoya gitmiyor onun ayarını biliyor musunuz?

Soundboard özelliği ile yapıyorlar.

Ayrıca ses efektleri bulmak için burayı ziyaret edebilirsin: Discord SFX | Home

Sesleri nasıl ve nereye ekliyoruz.

Soundpad'ı duydum kolaymı öğrenmesi bir de ben onu yorutube yapmıştım YouTube'da ses karşoya gitmiyor onun ayarını biliyor musunuz?
Soundpad arayüzü gayet basit, kendiniz kurcayalarak bile hemen öğrenirsiniz. Sorununuzu anlayamadım yanlız, video çekerken mi efekti veremiyorsunuz?

Ama bu sadece dc için değilmi
Evet. Konu başlığında Discord diye belirttiğiniz için böyle yazdım. Discord dışındada alternatif olarak Soundpad kullanabilirsiniz. Paralı ama.

ayrıca bu nitrolı değilmi
Pek hatırlamıyorum fakat herkes kullanabiliyor olması lazım. Sunucu yetkilileri sunucusuna kendi ses efektlerinden ekliyor, isteyende ses kanalındayken bunu kullanabiliyor. Maksimum 8 ses efekti ekleyebiliyorlar. Daha fazlası için sunucuya takviye yapılması gerekiyor. Attığım bağlantıda yazıyor bunlar.

Evet. Konu başlığında Discord diye belirttiğiniz için böyle yazdım. Discord dışındada alternatif olarak Soundpad kullanabilirsiniz. Paralı ama.

Pek hatırlamıyorum fakat herkes kullanabiliyor olması lazım. Sunucu yetkilileri sunucusuna kendi ses efektlerinden ekliyor, isteyende ses kanalındayken bunu kullanabiliyor. Maksimum 8 ses efekti ekleyebiliyorlar. Daha fazlası için sunucuya takviye yapılması gerekiyor. Attığım bağlantıda yazıyor bunlar.

Anladım Soundpad demoyu kullanacağım sağ olun.

Geri
Yukarı