Discord telefon doğrulama nasıl yapılır?

nini

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
nvidia geforce gt 730
Merhaba. Discord hesabım kilitlendi ve telefon numaranı doğrula diyor.
Telefonum ve telefon numaram olmadığı için sizlere sormak istedim.
İnternetten sanal bir şekilde numara bulup doğrulayabiliyor muyuz?
Ben denedim birkaç siteden ya hata verdi ya kod gelmedi ya da numara alınmış.
Bu konuda yardımcı olacak kişiler için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum adı üstünde telefon numarası doğrulaması istiyor. Oraya telefon numaranı yazıyorsun ve doğrulamada sms olarak gelen kodu girip hesabını aktif ediyorsun. Yüksek ihtimalle hesabının kısıtlanmasına dair bir şey yaptın ve hesabın kısıtlandı bu yüzden doğrulama istiyor.

Hocam DC hesabını sakın sanal numara falan kullanmayın çünkü hesap şifresi falan değiştirince ya da DC hesabın çalınırsa numara gerek oluyor yani kısaca numaranız yoksa olmazsa annenizin ya da babanızın numarasını kullanın.

Dostum adı üstünde telefon numarası doğrulaması istiyor. Oraya telefon numaranı yazıyorsun ve doğrulamada sms olarak gelen kodu girip hesabını aktif ediyorsun. Yüksek ihtimalle hesabının kısıtlanmasına dair bir şey yaptın ve hesabın kısıtlandı bu yüzden doğrulama istiyor.
2 sunucuya 1-2 saniye arayla girdim bi anda jumpscare gibi önüme çıktı.

Hocam DC hesabını sakın sanal numara falan kullanmayın çünkü hesap şifresi falan değiştirince ya da DC hesabın çalınırsa numara gerek oluyor yani kısaca numaranız yoksa olmazsa annenizin ya da babanızın numarasını kullanın.
Bu bilgi için teşekkür ederim. Ailem ile aram iyi olmadığı için bu yoldan bilgi istedim insanlardan. Bi şekil aileden yardım alıcam artık.

2 sunucuya 1-2 saniye arayla girdim bi anda jumpscare gibi önüme çıktı.

Bu bilgi için teşekkür ederim. Ailem ile aram iyi olmadığı için bu yoldan bilgi istedim insanlardan. Bi şekil aileden yardım alıcam artık.
Hesabın yeniyse üstelik birde mail doğrulaması yapmadıysan seni bot olarak algılamış oldukça basit.

Hesabın yeniyse üstelik birde mail doğrulaması yapmadıysan seni bot olarak algılamış oldukça basit.
Mail doğrulaması yaptım fakat evet yeni hesabım fakat bedava nitro almıştım kredi kart bilgilerini girerek değişik yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı