Discord üzerinden dolandırıldım

ZA12AIMBOT

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS MEGALODON RTX 3060 Ti
INTEL İ5-12400F
NZXT X53 240MM AIO
XPG SPECTRIX D41 4133 MHZ CL 19 2X8
ASUS H610M-A D4
1 TB WD HDD
SEAGATE FIRECUDA 510 NVMe 250 GB M.2 SSD
HIGH POWER ELITE 750w 80+ BRONZE PSU
ASUS GX 601 ROG STRIX HELIOS CASE
Arkadaşlar merhaba iyi sosyaller, başlıktan tahmin edeceğiniz üzere dolandırıldım Discord üzerinden. PUBG denen oyunda gerçek para ile alınan oyun içi 'g-coin' dediğimiz para birimini Discord üzerinden daha uyguna bulunabildiğinden alım satım kanallarına almak istiyorum diye yazmıştım. Bu sabah birinden mesaj geldi işte bende 2 adet 1K coin kod bulunuyor falan fişman dedim IBAN at diye gönderdi attım parayı sonra da başladı işten dönüyorum dedim tamam birkaç saat geçti yazdım bu sefer yok anneme o oldu bu oldu ona yetiştim ben burada anladım olayı da neyse 1 saat falan daha geçti pek adam gibi açıklamada bulunmayınca tam anlamıyla anladım dolandırıldığımı. Şimdi size sorum şu benim işin peşini bırakma gibi bir niyetim yok. Parayı gönderirken açıklamaya yazdım g coin için olduğunu. Ve adamla yazışmaların SS IDE mevcut bende ne yapabilirim size danışmak istedim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 305
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    165,8 KB · Görüntüleme: 227
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    23,3 KB · Görüntüleme: 210
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    34,9 KB · Görüntüleme: 211
  • 2.png
    2.png
    40 KB · Görüntüleme: 211
Hâlâ ulaşabilirsiniz, hem ortak sunucu var hem de engellememiş bir ihtimaliniz var ama atar mı orasını bilemem

Yazışmanın devamıda varda silinmiş kişisel veriler var diye her neyse artık ulan bu ülkede ne kolay ha milleti dolandırmak dolandıran zaten hiçbir hak falan iddia edemiyor ooh ne güzel.

Hâlâ ulaşabilirsiniz, hem ortak sunucu var hem de engellememiş bir ihtimaliniz var ama atar mı orasını bilemem.

Yok yazışmanın devamı var dediğim gibi moderatörler kişisel veriler IBAN vesaire var diye silmiş geri dönüş yapmıyor nabız yokluyor mesajları görüyor.

Yazışmanın devamıda varda silinmiş kişisel veriler var diye her neyse artık ulan bu ülkede ne kolay ha milleti dolandırmak dolandıran zaten hiçbir hak falan iddia edemiyor ooh ne güzel.

Yok yazışmanın devamı var dediğim gibi moderatörler kişisel veriler IBAN vesaire var diye silmiş geri dönüş yapmıyor nabız yokluyor mesajları görüyor.

Satışı yaptığı ortak sunucuyu atarsanız biz de ulaşmaya çalışırız dolandırıcı olup olmadığını anlarız belki hocam

Dolandırıcının insafa gelip para iadesi yapacağını pek düşünmüyorum hocam.

Yapmaz zaten bayağı sinirlenip yazdım bir şeyler neyse ne kadar kolay ya hiçbir şey yapamıyor dolandırılan birisi.

Geri
Yukarı