Discord'da Nazi Almanya'sı profili serbest mi?

Ayaz Tanis

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci R5 3600
Ekran Kartı Rtx 3060 ti
Discord'da nazi Almanya'sı bayrağını profilime koyacağım fakat serbest mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bir sürü arkadaşım kullandı bişey olmadı.

Discord'da nazi Almanya'sı bayrağını profilime koyacağım fakat serbest mi bilmiyorum.

Nefret söylemi içeren profil fotoğrafları yasak, nazi bayrağı ne kadar nefret söylemine girer bilmiyorum ama Discord gibi bir uygulamada sıkıntı çıkarabilir biri rapor ederse.

Geçmişte neo-nazi discord hesap ve sunucularının kapatıldığı görülmedi değil. Her zaman bir risk altında olursunuz.

Nefret söylemi içeren profil fotoğrafları yasak, nazi bayrağı ne kadar nefret söylemine girer bilmiyorum ama Discord gibi bir uygulamada sıkıntı çıkarabilir biri rapor ederse.

Evet hocam yasakmış. Bu postu buldum 2017'den.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merak ettim pek üstüme vazife değil ama kendi ülkenizin bayrağını koymak cringe dursa da onu koymak yerine neden nazi bayrağı koyuyorsunuz merak ettim.

Discord'da yasak bir şey var mı ki? Bugün atatv44 dediğimiz sunucular hala elini kolunu sallayarak ban yemeden duruyorsa emin olsun koyacağınız profile bakmaz Discord.

Onlar bazı şeyleri sansütlüyor diye biliyorum.

Ben bir Nazi grubundaydım ve grup kapatılmıştı, bana da özelden uyarı verilmişti. Profil de yasaktır herhalde. Nefret söylemi yasak fakat nedense tüm Dünya'da ülke bayrağı nefret söylemi olarak geçiyor. Ne kadar çekemiyorlarsa artık. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı