Discord'daki kişileri dava etmek mümkün mü?

Ichoo

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Discord üzerinden birsi bana karşı yasal olmayan bir faaliyette bulunsa; örneğin özel kimlik bilgilerim paylaşılsa veya santaj yapılsa, küfür edilse, bu suçlardan dolayı dava veya şikayet edebiliyor muyuz? Ediise de dava nasıl sonuçlanacak? Kişiler nasıl bulunacak bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhatap bulursun da verdiğin parayla kazanır mısın orası mechul ki Discord'un politikalarını okumak lazım izin veriyor mu verileri paylaşmaya.

Arkadaşlar merhaba. Discord üzerinden birsi bana karşı yasal olmayan bir faaliyette bulunsa; örneğin özel kimlik bilgilerim paylaşılsa veya santaj yapılsa, küfür edilse, bu suçlardan dolayı dava veya şikayet edebiliyor muyuz? Ediise de dava nasıl sonuçlanacak? Kişiler nasıl bulunacak bir bilginiz var mı?

Küfürle pek fazla ilgilenmezler ama bilgilerinin senden habersiz paylaşılırsa direkt olarak Discord şirketini dava edebilirsin. Sana bir sözleşme imzalattırıyorlar ama bilgini başka kişilerle paylaşıyorlar. Eğer öyle bir durum olursa alacağın tazminatla hayatın bile kurtulabilir :D

Bu arada paylaşıyorlar dedim lafın gelişi dedim gerçekten paylaşmıyorlar

Geri
Yukarı