Çözüldü Disk tamamen dolu gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alp Şen

Kilopat
Daha fazla  
Benim kullandığım 2 disk var birisi SSD Windows'un ve favori oyunlarımın yüklü olduğu disk, diğer disk ise oynayıp bitirdiğim fakat hala oynamak istediğim zamanlar için saklıyorum. Tabii aynı zamanda E diski benim için bir arşiv gereksiz ama ileri de kullanabileceğim dosyaları, programları buraya aktarıyorum. Gizli dosyaları göster dememe rağmen CTRL+A yapıp seçtiğim tüm dosyalar 780GB fakat benim diskim 900GB. Nereye gidiyor bu 120GB'lık kısım bilmiyorum. Sorunun neden kaynaklandığını çözümü varsa çözümünü yazabilirseniz çok sevinirim.
weqweqwtqwet.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
120 GB'lik kısım şurada olabilir internetten sürekli indirmeler yapıyoruz ve indirdiğimiz rar dosyaları masaüstüne atarken temp diye bir dosyaya kopyalanıyor, oradan masaüstüne geliyor. appdata local temp içerdeki şeylerin hangi programlarla ilişkili olduğuna bak sil.

Sorunu buldum teşekkür ederim uğraşlarınız için. Sorun Windows'un klasöre erişim izni vermediğinden dolayı boyutunu göremememmiş. Eğer Xbox Games Pass alıp oyun indirdiyseniz bu klasöre erişemediğinizden boyutunu da göstermiyor. Adminler konuyu kilitleyebilir.

Sorunu buldum teşekkür ederim uğraşlarınız için. Sorun Windows'un klasöre erişim izni vermediğinden dolayı boyutunu göremememmiş. Eğer Xbox Games Pass alıp oyun indirdiyseniz bu klasöre erişemediğinizden boyutunu da göstermiyor. Adminler konuyu kilitleyebilir.

Acaba onları nasıl silebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı