DisplayPort girişi olmayan bilgisayarda FreeSync kullanmak mümkün mü?

S.R.V

Centipat
FreeSync teknolojisi olan bir monitör satın aldım ama bilgisayarımda DisplayPort girişi olmadığı için HDMI ile kullanmak zorunda kaldım. Böyle olunca HDMI ile FreeSync çalışmıyormuş. Bilgisayarıma DisplayPort'u bağlayabileceğim bir çevirici aparat bulamadım. Bir ucu HDMI bir ucu DP olan kablolar var ama bunlar ile FreeSync kullanmam mümkün müdür? Ya da başka bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. (Bilgisayarım bir laptop, Harici monitör, klayve, mouse ile masaüstü gibi kullanıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Her monitörde kullanılmıyor.
Kardeşimdeki LG mk400h modelinde HDMI ile freesync kullanılabiliyorken, bendeki AOC g2260vwq6 model monitörde sadece DP taktığım zaman kullanılıyor.

FreeSync teknolojisi olan bir monitör satın aldım ama bilgisayarımda DisplayPort girişi olmadığı için HDMI ile kullanmak zorunda kaldım. Böyle olunca HDMI ile FreeSync çalışmıyormuş. Bilgisayarıma DisplayPort'u bağlayabileceğim bir çevirici aparat bulamadım. Bir ucu HDMI bir ucu DP olan kablolar var ama bunlar ile FreeSync kullanmam mümkün müdür? Ya da başka bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. (Bilgisayarım bir laptop, Harici monitör, klayve, mouse ile masaüstü gibi kullanıyorum.)
Kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı