DisplayPort için kablo önerisi

hz.sismedinocan

Picopat
Daha fazla  
RTX 4070 ekran kartım var maalesef tek bir çıkışa sahip oda HDMI çıkışı 165 Hz monitör alacağım bundan dolayı HDMI to DisplayPort kablo alacağım herhangi bir öneriniz var mı? Dikkat edilmesi gerekilen bir husus var mı? Kendim bir tane buldum alınır mı?

Son düzenleme:
RTX 4070 ekran kartım var maalesef tek bir çıkışa sahip oda HDMI çıkışı HDMI to DisplayPort kablo alacağım herhangi bir öneriniz var mı? Dikkat edilmesi gerekilen bir husus var mı? Kendim bir tane buldum alınır mı?

Hocam neden DisplayPort kullanmak istiyorsunuz anlaymadım sadece meraktan soruyorum?

RTX 4070 ekran kartım var maalesef tek bir çıkışa sahip oda HDMI çıkışı HDMI to DisplayPort kablo alacağım herhangi bir öneriniz var mı? Dikkat edilmesi gerekilen bir husus var mı? Kendim bir tane buldum alınır mı?

Attığınız kabloyu bilmiyoruma ama Ugreen kalitelidir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

İtopya'nin Beylikdüzü mağazasından almayı düşünüyorum 1km yakınımda sıkıntı çıkartmazlar yani?

Sıkıntı çıkacağını sanmıyor ha oldu da bir şey çıktı iade yaparsınız veya olursa (olur mu bilmiyorum) garantiye, tamire gönderirsiniz.

Geri
Yukarı