Dizüstü bilgisayar için fan önerisi

07alone07

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 11 yıldır kullandığım bir dizüstü bilgisayarım var. Şu anki fanını görsele yükledim. Bu fanı 6 sene önce almıştım. Artık miadını doldurduğunu düşünüyorum. Bu dizüstü bilgisayara uyumlu fan önerileriniz nelerdir?

20220612_151418.jpg
20220612_151401.jpg
20220612_151328.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Temizleyip yağlarsan çalışmaya devam eder.
Hocam fan çalışıyor şuan. Aslında sormak istediğim yeni bir fan alırsam şuankinden daha iyi bir soğutma performansı sunar mı? Fanı temizledim. Soğutma bloğundaki ızgarayı filan temizleyip termal macunu da yeniledim. Yine de MTA da 85-90 derece oluyor. işlemci.

Hocam fan çalışıyor şu an. Aslında sormak istediğim yeni bir fan alırsam şuankinden daha iyi bir soğutma performansı sunar mı? Fanı temizledim. Soğutma bloğundaki ızgarayı filan temizleyip termal macunu da yeniledim. Yine de MTA da 85-90 derece oluyor. İşlemci.

Şahsen düşünmem. Ama daha yüksek RPM değerine sahip bir fan alırsan kesinlikle daha soğuk tutacaktır.

Şahsen düşünmem. Ama daha yüksek RPM değerine sahip bir fan alırsan kesinlikle daha soğuk tutacaktır.
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Peki aynı modelin veya benim dizüstü bilgisayara uyumlu olan daha yüksek RPM değerine sahip olanını nereden bulabilirim?

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Peki aynı modelin veya benim dizüstü bilgisayara uyumlu olan daha yüksek RPM değerine sahip olanını nereden bulabilirim?

Fan üzerinde bulunan seri numarasını yazarsanız uyumlu ve daha hızlı fanlar bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı