Dizüstü bilgisayara RAM ve SSD takviyesi

Hocam mesela şundan ötürü emin olmak adına soruyorum:

Üç üründe de 2.5'' diyor ancak üçünün de boyutları ve görselleri çok alakasız gözüküyor, ama hepsi olur mu diyorsunuz?

Birinci linkteki gibi SATA SSD alacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birinci linkteki gibi SATA SSD alacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam son olarak bir de RAM'i Samsung olarak link atmışsınız ama Kingston vs başka bir marka alsam sorun yaşar mıyım? Yaşamayacaksam bir link iletmeniz mümkün mü alışveriş yapamıyorum gittigidiyor üzerinden.

Bu ürün olur mu mesela?

Hocam siz dedikten sonra emin olmak için baktım ama bu ürünün samsung olduğuna emin miyiz? TRIUM bir ram markası mı, emin olamadım. İnceleyebilrseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• a5e5c95b-38b7-4f6e-9442-58b34ca54a3f.jpg
    a5e5c95b-38b7-4f6e-9442-58b34ca54a3f.jpg
    268 KB · Görüntüleme: 27
Trium diye bellek üreticisi yok. Alım satım yapan şirket kendi etiketini yapıştırmış.

Monster Notebook yetkili servisi ile görüştüm MHz uyuştuktan sonra çalışır minvalinde konuştu. Önerebileceğiniz benimkisi ile özellikleri bir başka bir ürün var mı? Benim bulduklarımın boyutu daha büyük gibi gözüküyor.

NOT: O samsung ürünü maalesef alamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı