Çözüldü Dizüstü bilgisayarda Wi-Fi ağı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alidz5252

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Geçen günlerde Digitürk firmasından 100Mbps hızında bir internet aldım. Modem 2.4 GHz ve 5GHz destekliyor. Dün modemi kurdular (Türk Telekom yazıyordu modemde) telefonlarda hiçbir sıkıntı yok ama bilgisayarım kendi modemimi görmüyor (Ethernet kablosuyla bağlayınca internet algılıyor ama modemle aramda 2 oda var) ancak diğer komşu modemleri görüyor?
İnternette birçok yerde çözüm videolarına baktım, çoğunu uyguladım (modemi sıfırlama, bilgisayar sürücüsünü güncelleme vb.) Fakat hala modemi göremiyorum. Bir videoda ek bir USB Wi-Fi adaptöründen bahsediyorlardı eğer alırsam sorunum düzelir mi? Düzelmezse farklı bir biçimde yardımcı olursanız sevinirim.
Bahsettiğim video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptopun marka modeli nedir hocam PC'den Aygıt Yöneticisi ağ bağdaştırıcıları kısmına gelip ekran görüntüsü atar mısın?

Laptop markası ve modeli Toshiba Satellite C855-24J

ag bagdastırıcısı.png

Modem arayüzünde Wi-Fi mesh ayarını kapat bir de modem arayüzünden Wi-Fi ayarları kısmına gel ekran görüntüsü at.

Şu anda resim atabiliyor olman lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı