Dönüştürücü ile 2 eski monitör aynı anda kullanılamıyor

Asiruhhhhh

Centipat
Daha fazla  
Hayırlı günler arkadaşlar, elimde iki tane eski monitör var. Dönüştürücü ile HDMI yaptığımda görüntü gidiyor ikisinden de. Birini çıkarınca geliyor, sorunun çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı günler arkadaşlar, elimde iki tane eski monitör var. Dönüştürücü ile HDMI yaptığımda görüntü gidiyor ikisinden de. Birini çıkarınca geliyor, sorunun çözümü var mı acaba?

Arkadaşım 1 Adet 144Hz DP'den direkt bağlı. 2 adet sadece VGA'lı çok eski ekranı biri DP to VGA, diğeri HDMI to VGA şeklinde kullanabilmekte. Sadece dönüştücülü olarak tekil şekilde 2'si de çalışıyor iki monitörüde takıp Win+CTRL+Shift+B yaparak ekran kartı ayarlarını varsayılana çekmeyi dener misin?

Arkadaşım 1 adet 144Hz DP'den direkt bağlı. 2 adet sadece VGA'lı çok eski ekranı biri DP to VGA, diğeri HDMI to VGA şeklinde kullanabilmekte. Sadece dönüştücülü olarak tekil şekilde 2'si de çalışıyor iki monitörüde takıp Win+CTRL+Shift+b yaparak ekran kartı ayarlarını varsayılana çekmeyi dener misin?

İki monitörü taktım görüntüler gitti denedim olmadı gene aynı bendekikerde ikisi de HDMI VGA.

İki monitörü taktım görüntüler gitti denedim olmadı gene aynı bendekikerde ikisi de HDMI VGA.

Tek tek görüntü verip birlikte vermemesi tuhaf. İmkanınız var ise 3 ekran şeklinde deneyin. 3. Ekranı LCD TV var ise direkt HDMI ile bağlayıp o ekranların çözünürlüklerini değiştirerek deneyebilirsiniz. Aklıma başka bir fikir gelmedi.

Tek tek görüntü verip birlikte vermemesi tuhaf. İmkanınız var ise 3 ekran şeklinde deneyin. 3. ekranı LCD TV var ise direkt HDMI ile bağlayıp o ekranların çözünürlüklerini değiştirerek deneyebilirsiniz. Aklıma başka bir fikir gelmedi.

Biraz bakındım dönüştürücüden oluyuyor dediler ne alaka ise daha kaliteli Bir şey lazımmış.

Biraz bakındım dönüştürücüden oluyuyor dediler ne alaka ise daha kaliteli Bir şey lazımmış.

Biraz alakalı. Benim arkadaştakiler de çok kaliteli değiller. Dark marka ve markasız bir dönüştürücüler. Fakat iç aksamın dandik olmaması önemli. Zira dijital bir veriyi analog veriye çeviriyor. Çok basit bir işlem değil. Olabilir o yüzden.

Biraz alakalı. Benim arkadaştakiler de çok kaliteli değiller. Dark marka ve markasız bir dönüştürücüler. Fakat iç aksamın dandik olmaması önemli. Zira dijital bir veriyi analog veriye çeviriyor. Çok basit bir işlem değil. Olabilir o yüzden.

İkisinimi değişmem gerekiyor yoksa birini daha kaliteli alsam olur mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı