Dönüştürücü önerisi

swosh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, elimde eski bir monitör var markası BenQ, sadece VGA girişi var, kasamda da işlemcimde dahili grafik birimi olmadığından, ekran kartının çıkışlarını kullanabiliyorum fakat ekran kartımda sadece 1 adet DP ve 1 adet HDMI çıkışı var, hangi dönüştürücüyü kullanırsam bu monitörü ikinci monitör olarak kullanabilirim? HDMI ve VGA kablom var fakat dönüştürücüm yok.

Merhabalar, elimde eski bir monitör var markası BENQ, sadece VGA girişi var, kasamda da işlemcimde dahili grafik birimi olmadığından, ekran kartının çıkışlarını kullanabiliyorum fakat ekran kartımda sadece 1 adet DP ve 1 adet HDMI çıkışı var, hangi dönüştürücüyü kullanırsam bu monitörü ikinci monitör olarak kullanabilirim, HDMI ve VGA kablom var fakat dönüştürücüm yok.
NOT: Bütçe MAX 200TL. Üstüne çıkamam.

Merhaba, elimde eski bir monitör var markası BenQ, sadece VGA girişi var, kasamda da işlemcimde dahili grafik birimi olmadığından, ekran kartının çıkışlarını kullanabiliyorum fakat ekran kartımda sadece 1 adet DP ve 1 adet HDMI çıkışı var, hangi dönüştürücüyü kullanırsam bu monitörü ikinci monitör olarak kullanabilirim? HDMI ve VGA kablom var fakat dönüştürücüm yok.

NOT: Bütçe MAX 200TL. Üstüne çıkamam.

Düzgün bir marka almanda fayda var 1 haftada bozulmasını istemiyorsan. Ben S-Link'i kullanıyorum 2 aydır bir problem çıkarmadı hiç ama görüntü çeviriciler fazla uzun ömürlü olmuyor bilgin olsun.

Geri
Yukarı