Doki Doki Literature Club Plus alınır mı?

Emir3635_

Hectopat
Yer
Snowdin/Grillby's
Daha fazla  
Selam,

Doki Doki literature Club'ın yapımcısının yaptığı yeni bir oyun çıkmış ve ben bunun yeni farkına varabildim. Ancak Steam üzerinden oyunun sayfasına baktığımda oyunun 25 lira olduğunu gördüm ve bu benim gözümde bu oyuna göre çok fazla geldi. Oyunun ön izlemesini izledim ve çok bir şey anlayamadım, içeriği 2018'de yapılan oyunu gibi ve ekstra bir şeyler getirilmemiş gibi gözüküyor. Size sorum; eğer eski oyundan farklılıkları ya da ekstraları (hikâyesel açıdan) varsa, bu oyunu oynayan biri bana bunları açıklayıp en sonda fiyatını hak edip hak etmediğini yani alınıp alınmayacağını yazarsa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler...

Kendisi Doki Doki Literature Club'ın aslında ek paketi diyebiliriz. Bu oyunda Doki Doki'den bildiğimiz karakterlerin nasıl tanıştığını, nasıl arkadaşlıklar kurduğunu ve başlarından neler geçtiğini görüyoruz.

Kendisi Doki Doki Literature Club'ın aslında ek paketi diyebiliriz. Bu oyunda Doki Doki'den bildiğimiz karakterlerin nasıl tanıştığını, nasıl arkadaşlıklar kurduğunu ve başlarından neler geçtiğini görüyoruz.
Peki eski oyunun oynanışı var mı? Varsa da oynamamız zorunlu mu yoksa direkt ekstra hikayeleri oynayabiliyor muyuz?

Peki eski oyunun oynanışı var mı? Varsa da oynamamız zorunlu mu yoksa direkt ekstra hikayeleri oynayabiliyor muyuz?
2 yil olmus ama cevap vereyim bu konuya yeni bakanlar ogrenir, arkadaslar oyun normal DDLC'nin yeni yan hikayeler falan eklenmis halidir ana oyun da icine dahildir yani daha uzun oynayis suresi olan normal bir Doki Doki Literature Club oyunu gibi dusunun, ayrica plus daha fazla platformdan oynanabilir.

2 yil olmus ama cevap vereyim bu konuya yeni bakanlar ogrenir, arkadaşlar oyun normal Ddlc'nin yeni yan hikayeler falan eklenmis halidir ana oyun da icine dahildir yani daha uzun oynayis suresi olan normal bir Doki Doki literature club oyunu gibi dusunun, ayrica Plus daha fazla platformdan oynanabilir.

Parasına değmez 4 ek paket için.

Geri
Yukarı