Çözüldü Dokunmatiği çalışmayan telefon bilgisayardan kontrol edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hakooo

Centipat
Arkadaşlar son 1 haftadır telefonun dokunamatik ara ara gidiyordu an itibarıyla tamamen gitti. Benim bu telefonu kullanmam lazım, YKS senemdeyim WP olsun diğer şeyler olsun arada bir bakmam lazım. PC'den kontrol etme gibi şeyler duymuştum, öyle bir şey yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim. Biraz acil bir konu.

Telefonu bilgisayara bağladığında da onay isteyecek onaylaman gerekir telefonundan. Eğer daha önce bağlayıp onayladıysan gerektirmez diye biliyorum. Onun dışında bazı programlar sayesinde telefonunu PC'ye bağlayıp kontrol edebilirsin. Tabi dediğim gibi onay aşamasını geçebilirsen.

Tamamdır dönüştürücüyü alacağım ama gelmesi 2 3 gün sürer. Şu an yapabileceğim başka bir seçenek var mı?

İnternetten almana gerek yok ben buradaki ucuzluk pazarında bile bulmuştum o tarz bir şey varsa alabilirsin orada Max 50 lira olacağını düşünüyorum internetteki fiyatla çok fark olmaz kargo parasıyla vs.

İnternetten almana gerek yok ben buradaki ucuzluk pazarında bile bulmuştum o tarz bir şey varsa alabilirsin orada Max 50 lira olacağını düşünüyorum internetteki fiyatla çok fark olmaz kargo parasıyla vs.

Maalesef, neredeyse dağın başında kalıyorum. Burada teknolojik eşya satan veya dediğiniz gibi bir yer bulunmuyor.

Arkadaşlar son 1 haftadır telefonun dokunamatik ara ara gidiyordu an itibarıyla tamamen gitti. Benim bu telefonu kullanmam lazım, YKS senemdeyim wp olsun diğer şeyler olsun arada bir bakmam lazım. PC'den kontrol etme gibi şeyler duymuştum, öyle bir şey yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim. Biraz acil bir konu.

Eğer telefonunda geliştirici seçenekleri açık ise ve USB hata ayıklama aktif ise, bilgisayardan Vysor üzerinden kontrol edebilirsin. Ama açık değilse yapabileceğin bir şey yok. Bir de telefonun OTG destekliyor mu, ona bak ve ona göre OTG al. Desteklemiyorsa paran çöpe gitmesin.

Maalesef, neredeyse dağın başında kalıyorum. Burada teknolojik eşya satan veya dediğiniz gibi bir yer bulunmuyor.

Hmm anladım yapacak bir şey yok o zaman 2-3 günde gelmesi için dua etmekten başka şansın yok sanırım ama internette araştırırsan belki uğraştıracak şekilde bir şeyler bulabilirsin root vs. bir şeyler diyorlar ama bende tam bilmiyorum ne olduğunu.

Eğer telefonunda geliştirici seçenekleri açık ise ve USB hata ayıklama aktif ise, bilgisayardan vysor üzerinden kontrol edebilirsin. Ama açık değilse yapabileceğin bir şey yok. Bir de telefonun OTG destekliyor mu, ona bak ve ona göre OTG al. Desteklemiyorsa paran çöpe gitmesin.

Az önce bir mucize oldu şu an ekran çalışıyor, kapattığımda bir daha çalışmayacak muhtemelen. USB hata ayıklamasına baktım, açıyorum ama geliştirici seçeneklerinden çıktığım anda geri kapatıyor cihaz. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı