Dolandırıldıktan sonra ne yapmalı?

762mozart

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda "Valorant" oyununda hesabım banlandığı için 100 liraya yeni bir random hesap almaya karar verdim. Güvenip aldığım sitede "güya" otomatik teslimat varmış sonra efendime söyleyeyim güvenilirlik varmış (1 aydır hesabı vermediler). Sonra efendime söyleyeyim alt tarafta insanların aldığı şeylerin onaylandığı söyleniyor ancak hiçbiri gerçek değil. Ayrıca 7/24 destek varmış ancak 1 aydır açtığım destek sohbetine hala yanıt yok. Ayrıca WhatsApp'tan da yazdım orada da güya 3 dakika içinde geri dönülüş yapılıyormuş ancak ona da 1 aydır cevap yok. Destek talebine 1 aydır cevap yok yani anlayacağınız hiçbir türlü benim attığım destek taleplerine, yazdığım destek kısmına falan cevap verilmedi hesapta 1 aydır verilmedi ayrıca bu işlemler hakkında şöyle bir yazıda yazmışlar güvenilirlik kısmına: "tüm ödemeler 3D Secure ile bağlantılı olup korumalı ve doğrulamalı bir şekilde hiçbir veri kaydetmeden SHA-256 ve Paymax'in geliştirmiş olduğu farklı güvenlik metotlarıyla korunur." Cidden 3D Secure ile siparişi verdim. Acaba 100 liramı nasıl geri alırım? Yardımcı olur musunuz?
Sipariş detayı:

1699457423775.png

Site adı: Riotpazarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda "Valorant" oyununda hesabım banlandığı için 100 liraya yeni bir random hesap almaya karar verdim. Güvenip aldığım sitede "güya" otomatik teslimat varmış sonra efendime söyleyeyim güvenilirlik varmış (1 aydır hesabı vermediler). Sonra efendime söyleyeyim alt tarafta insanların aldığı şeylerin onaylandığı söyleniyor ancak hiçbiri gerçek değil. Ayrıca 7/24 destek varmış ancak 1 aydır açtığım destek sohbetine hala yanıt yok. Ayrıca WhatsApp'tan da yazdım orada da güya 3 dakika içinde geri dönülüş yapılıyormuş ancak ona da 1 aydır cevap yok. Destek talebine 1 aydır cevap yok yani anlayacağınız hiçbir türlü benim attığım destek taleplerine, yazdığım destek kısmına falan cevap verilmedi hesapta 1 aydır verilmedi ayrıca bu işlemler hakkında şöyle bir yazıda yazmışlar güvenilirlik kısmına: "tüm ödemeler 3D Secure ile bağlantılı olup korumalı ve doğrulamalı bir şekilde hiçbir veri kaydetmeden SHA-256 ve Paymax'in geliştirmiş olduğu farklı güvenlik metotlarıyla korunur." cidden 3D Secure ile siparişi verdim. Acaba 100 liramı nasıl geri alırım? Yardımcı olur musunuz?
Sipariş detayı:

Eki Görüntüle 2007437

Alamazsın, yaptığın illegal bir şey zaten.

Yakın zamanda "Valorant" oyununda hesabım banlandığı için 100 liraya yeni bir random hesap almaya karar verdim. Güvenip aldığım sitede "güya" otomatik teslimat varmış sonra efendime söyleyeyim güvenilirlik varmış (1 aydır hesabı vermediler). Sonra efendime söyleyeyim alt tarafta insanların aldığı şeylerin onaylandığı söyleniyor ancak hiçbiri gerçek değil. Ayrıca 7/24 destek varmış ancak 1 aydır açtığım destek sohbetine hala yanıt yok. Ayrıca WhatsApp'tan da yazdım orada da güya 3 dakika içinde geri dönülüş yapılıyormuş ancak ona da 1 aydır cevap yok. Destek talebine 1 aydır cevap yok yani anlayacağınız hiçbir türlü benim attığım destek taleplerine, yazdığım destek kısmına falan cevap verilmedi hesapta 1 aydır verilmedi ayrıca bu işlemler hakkında şöyle bir yazıda yazmışlar güvenilirlik kısmına: "tüm ödemeler 3D Secure ile bağlantılı olup korumalı ve doğrulamalı bir şekilde hiçbir veri kaydetmeden SHA-256 ve Paymax'in geliştirmiş olduğu farklı güvenlik metotlarıyla korunur." Cidden 3D Secure ile siparişi verdim. Acaba 100 liramı nasıl geri alırım? Yardımcı olur musunuz?
Sipariş detayı:

Eki Görüntüle 2007437

Büyük ihtimalle alamazsın kartını kapamanı öneririm

Geri
Yukarı