Dolaptan kitap nasılı satılır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar satma işlemine gelmiştim fakat nasıl kargolayacağımı bilemediğim için vazgeçmiştim. Elimde 9. ve 8.sınıftan soru bankaları falan var ve bunların 5-10 sayfasını yapmıştım. Bende 0`ları pahalı olduğu için yarı fiyatına hemde çok ucuza bu kitapları Dolap üzerinden satacağım fakat kargolama nasıl olacak fikrim yok. Kargoyu karşı taraf ödeyecek fakat ben nereye kargoyu vereceğim bilemiyorum. Alıcının ev adresini, kargonun gideceği yeri nasıl ayarlayacağım bilemedim ve bu yüzden bir kişiyi reddetmiştim. Nasıl olacak? Detaylı şekilde anlatır mısınız? Burada da bununla ilgili konu açsam ulaşmak için ne yapılması lazım?

Anlasmali kargo sirketleri oluyor. Sahibinden'in Yurtici ve PTT mesela. Gonderiyi kabul ederken birisini seciyorsun. Eger Dolap'in anlasmali tek sirketi varsa otomatik secer. Siparis alininca sana bir kod verir. Kargoyu vermeye gittigin zaman gorevliye kodu soylersen otomatik adresi vs. cikar sen ugrasmiyorsun.

Anlasmali kargo sirketleri oluyor. Sahibinden'in Yurtici ve PTT mesela. Gonderiyi kabul ederken birisini seciyorsun. Eger Dolap'in anlasmali tek sirketi varsa otomatik secer. Siparis alininca sana bir kod verir. Kargoyu vermeye gittigin zaman gorevliye kodu soylersen otomatik adresi vs. cikar sen ugrasmiyorsun.
Dolap uygulaması Trendyola bağlı. Dediğinizi deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı