2. el kitap nereden satılır?

lemonFPS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elimde çözülmemiş birçok kitap var bu kitaplar uygun bir fiyata satmayı düşünüyorum. Önümüzdeki seneki sınav için ihtiyacı olan olacaktır. Bildiğiniz satabileceğim bir site var mı? Çok uygun fiyata vermeyi düşünüyorum. Amacım işine yarayabilecek olan kişilere yardımcı olmak. Hangi siteler aracılığıyla bu satışı yapabilirim?

Satmakla uğraşmak çok zor geliyor bana. Benim kitaplar geri dönüşümün yanına konmuştu. Gelen geçen almış, birkaç saatte hiç kitap kalmamıştı. :D

Satacaksan da Dolap gibi yerlere koyabilirsin.

Arkadaşlar merhaba, elimde çözülmemiş birçok kitap var bu kitaplar uygun bir fiyata satmayı düşünüyorum. Önümüzdeki seneki sınav için ihtiyacı olan olacaktır. Bildiğiniz satabileceğim bir site var mı? Çok uygun fiyata vermeyi düşünüyorum. Amacım işine yarayabilecek olan kişilere yardımcı olmak. Hangi siteler aracılığıyla bu satışı yapabilirim?

Yıllar önce kullandığım nadirkitap.com.tr vardı.

Technopat satış kısmı var orası olabilir
Dolap olabilir bayağı talep görüyor
Veya herhangi bir sosyal medya platformu da olabilir ucuz kitap var ise seni her türlü bulurlar.

Merhaba. Zebramo, nadirkitap, dolap, sahibinden, gardrops olabilir. Alternatif olarak DH, Technopat gibi forumların satış bölümleri de var.

Geri
Yukarı