Domain + host önerisi

Daha fazla  
Merhaba, ufak bir iş için web sitesi kurmayı planlıyoruz. Bu bağlamda önereceğiniz host ve domain alabileceğim güvenilir ve uygun fiyatlı bir firma var mı? Cenuta diye bir host sağlayıcı duydum fiyatları ve verdiği hizmet güzel gibi gözüküyor fikrinizi alabilir miyim? Herkese teşekkürler.

İsim tescil, Natro ve GoDaddy kullanıyorum. Sıralamak gerekirse GoDaddy>İsim tescil>Natro.

GoDaddy performans yoksunu. Birkaç yıl önce, tek bir sunucuya aşırı miktarda müşteri koyduğu da kanıtlandı zaten.

Üst paket Linux hosting kullanıyorum. 2 ana alan adı ve 5 alt alan adı dahil toplam 7 alan adı için tek hosting kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Üstelik destek olarak da diğerlerine göre çok daha iyi. Özellikle telefonla aradığınızda müşteri hizmetleri teknik destek noktasında gayet iyi. Hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar.

cPanel arayüzü diğerlerine göre daha iyi. Örneğin Natro da e-mail hesaplarına bakmak için ayrı bir bölüm varken GoDaddy de cPanel üzerinde halledebiliyorsunuz.

Siz galiba A2 gibi firmalardan bihabersiniz. Bir de A2 kullanın o zaman GoDaddy'i ararsınız.

Hala bir çözüme ulaşamadım açıkçası. Alan adı alacağım sitenin çok da bir önemi yok her yer hemen hemen aynı fiyatta. Fakat host önemli. Bu bağlamda önereceğiniz web sitem için bir host arıyorum. Cenutayı çok duydum bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı