Dont Starve oynanır mı?

Ssansarsalvo

Hectopat
Oyunu çoğu kişi övüyor resimlerine falan baktım gayet güzel duruyor ancak galiba çeşitlilik çok fazla. Ben oyun oynarken aksın gitsin isterim yok kağıt kalem ile şu eşya buna yarıyor, şunu yaparsam işime yarar diye not tutmak istemem .Bu oyunda böyle mi yoksa oynaması ve öğrenmesi kolay mı? Şu zamanlarda biraz oyun oynayacak vaktim var o süreyi de oyunu öğrenerek geçirmek istemiyorum. Yani kısacası oyunu kısa sürede öğrenip akabilirmiyim yoksa öğrenmem uzun zaman mı alır?

Vaktiniz kısıtlıysa pek zevk almazsınız. Hatta sinirlenebilirsiniz. Ancak öğrendikten sonra çok keyifli. Arkadaşlarınız varsa daha güzel vakit geçirirsiniz. Zaten bir tane alınca bir kopya da hediye edebiliyorsunuz sanırım.

Don't Starve Together almanızı öneririm. Diğerinin aksine online oynanabiliyor. Çeşitlilik bakımından zengin ama Terraria gibi kağıt kalem tutmanıza gerek yok.

Oyunu çoğu kişi övüyor resimlerine falan baktım gayet güzel duruyor ancak galiba çeşitlilik çok fazla. Ben oyun oynarken aksın gitsin isterim yok kağıt kalem ile şu eşya buna yarıyor, şunu yaparsam işime yarar diye not tutmak istemem. Bu oyunda böyle mi yoksa oynaması ve öğrenmesi kolay mı? Şu zamanlarda biraz oyun oynayacak vaktim var o süreyi de oyunu öğrenerek geçirmek istemiyorum. Yani kısacası oyunu kısa sürede öğrenip akabilir miyim yoksa öğrenmem uzun zaman mı alır?

Kardeşim merhaba,
Don't Starve değil ama Don't Starve Together'da 60 saatim falan var.
DST alırsan bir kopyasıda envanterine ekleniyor bedava olarak.
Arkadaşla oynama niyetin varsa DST 1 fiyatına 2 oyun.
Don't Starve'ın mantığına gelirsek bir hayatta kalma oyunu. Gayet hoş bir sanat tasarımı var.
Arkadaşla akmalık(dst için)fakat, oyununun 50. saatinde tekrar tekrar deneyerek kışı atlatabildim. Gerçekten zor ve araştırma isteyen bir oyun. Araştırma yapmak zoruma gider yazmışsın zaten ama araştırmasının da keyifli olduğunu söyleyebilirim. Karakter çeşitliliği çok fazla, her karakterin güçleri ve zayıflıkları var. Bu tüm araştırmayı yapmak kolay da aslında.
Crossturk adında bir YouTube kanalı çok iyi rehber videolarına sahip(reklam değil)
Ayrıca detaylı bir wiki sayfası da mevcut oynamanı tavsiye ederim. Ayrıca oyunda günlük hediye ve saatlik hediye sistemi var. Her oynadığın saat ve her girdiğin gün için bir hediye açarsın(Don't Starve Together için)bu hediyelerden en az 3-5 kuruşluk eşyalar çıkıyor. Bazı kilitli karakterleride o şekilde açabilirsin. Bazen 60 TL'lik hediyeler skinler çıktığıda oluyor.
Dediğim gibi benden bu kadar. Don't Starve Together oynayacak arkadaşım yok diyorsan yine crossturk Discord sunucusunda insanlar oynuyor. Arkadaşında varsa çok iyi oyun fiyatına göre.
Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı