Don't Starve Together'da örümcek eti sonrası gölgeler saldırıyor

Hocam peki Woodie nasıldır? İlk oynadığımda onu seçmiştim ve beğenmiştim.
Woodie'yi yeniler için pek önermem dolunay dönemlerinde dönüşümleri oluyor bu dönüşümleri dolunay olmadan elle de tetikleyebiliyorsunuz benim önereceğim en iyi karakter WX-78 olacaktır.

Woodie'yi yeniler için pek önermem dolunay dönemlerinde dönüşümleri oluyor bu dönüşümleri dolunay olmadan elle de tetikleyebiliyorsunuz benim önereceğim en iyi karakter WX-78 olacaktır.

WX-78 zorlu olmaz mı hocam yağmur yağarken sıkıntı çıkarabilir. Can değerleri gears yemediği sürece 100.

WX-78 zorlu olmaz mı hocam yağmur yağarken sıkıntı çıkarabilir. Can değerleri gears yemediği sürece 100.

Bütün statları together oynuyorsan 150. Arkadaş da together oynuyor. Sürekli oynarım yağmurun başlarda sorun yaptığını görmedim. Çok artısı var yemekleri bozukken bile yediğinde sorun yaşamıyor. Gear yiyip stat arttırmak da cabası.

Hocam Woodie ile Wilson arasında kaldım. Hangisi daha iyidir kolayca gelişmek için?
Woodie'yi başlangıç için önermem. Wilson iyidir kötü özelliği yok ama çok artısı da yok düz biraz. WX-78 öneririm. Wilson hariç bütün karakterlerin artısı ve eksisi var size kalmış. İnternetten rehberlere bakıp karar verebilirsiniz. Discord üzerinden eklerseniz yardımcı da olabilirim isterseniz: buluch#3838

Yeni konular

Geri
Yukarı