Dosya tipinde hata alırken, Local Host IP'ye tıklayınca boş ekran

Furkanoztrk

Zeptopat
Daha fazla  
688243f2-8ad7-4dbd-bc53-28c7d14ddd64.jpg

İşinize yaradıysa mutlu oldum hocam.
Dediğiniz gibi xampp indirdim.Aynı zamanda visual studio code da geçiş yaptım.Local hostda siz buraya mı gitmek istediniz ibaresi altındaki linke tıklayınca bana klasör seçenekleri sunması gerekmiyor mu.Benim denemek için yaptığım bir kod grubu direkt olarak karşıma çıkıyor

Hocam gerçekten şu ana kadar çok yardımcı oldun bana bunun için minnettarım ama yeni bir öğrenci olduğum için birkaç daha sorum olacaktı

Dediğiniz gibi XAMPP indirdim. Aynı zamanda Visual Studio Code da geçiş yaptım. Local hostda siz buraya mı gitmek istediniz ibaresi altındaki linke tıklayınca bana klasör seçenekleri sunması gerekmiyor mu? Benim denemek için yaptığım bir kod grubu direkt olarak karşıma çıkıyor.

Hocam gerçekten şu ana kadar çok yardımcı oldun bana bunun için minnettarım ama yeni bir öğrenci olduğum için birkaç daha sorum olacaktı.

Buyurun hocam sorun. Bu arada HTML kodlarken Visual Studio da eklenti olarak Live server var onu kurarsanız daha iyi olabilir. Kodları kaydedince direkt tarayıcınızda sekme de yenileniyor.

Buyurun hocam sorun. Bu arada HTML kodlarken Visual Studio da eklenti olarak Live server var onu kurarsanız daha iyi olabilir. Kodları kaydedince direkt tarayıcınızda sekme de yenileniyor.
Live server sadece html kodlarken mi kullanılıyor.Local hostda yazdıklarımın çıktısını görüntülemek için girerken normalde klasör seçeneklerinin çıkması gerekmiyor mu

Yeni konular

Geri
Yukarı