Ücretsiz Epic Games Dragon Age Inquisition Game of the year Edition ücretsiz

Epic bizimle ilgili degil saticya iletisime gecin diyor.

Hayır bu kadar saçma bir yorum yapılabilir ne alaka yahu sen piyasaya ürünü ücretsiz diye çıkarıyorsun satıcı ile ne ilgisi var o zaman baştan bunun planını yapacaksın - not Epic Games üzdü normalde severim ama artık kupon olayı da yok iyice gözümde düştü sanırsam firmalar yavaştan TR piyasasını ...memeye başladı.

Opera free vpnı operaya ekleyerek,avrupa girişi yaptım. Yeni bir gmail hesabı oluşturup bu hesapla epic gamese girip oyunu bedava aldım.(Epic üyeliğini United Kingdom'da olacak şekilde aldım.)

Opera free vpnı operaya ekleyerek,avrupa girişi yaptım. Yeni bir gmail hesabı oluşturup bu hesapla epic gamese girip oyunu bedava aldım.(Epic üyeliğini United Kingdom'da olacak şekilde aldım.)
vpn kapattıktan sonra oyuna basınca da hata vermiyor artık..Özetle, yeni hesap açarken Türkiye harici(hangi ülkelerde kabul ediliyor bilmiyorum,UK ile kayıt oldum) bir ülke ile kayıt olmamız yeterli.

Son düzenleme:
Oynamayacağımı biliyorum ama sırf böyle yaptıkları için VPN kullanıp, yeni hesapla aldım. Maksat çok talep görsün beleş verdiklerine pişman edeyim🤣
VPN ile alamıyorum diyen arkadaşlar Epic Launcher'ın kapalı olduğundan emin olsun. Programların arka da ne işler çevirdiğinden pek haberimiz olmuyor.

dragon.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı