Dragon age - Inquisition hata vermeden kapanıyor

Bubaha

Picopat
Daha fazla  
Dragon age - Inquisition'da oynarken başlarda bir kaleye gidiyoruz ve bizden 3 bayrağı sıralamamızı istiyorlar. Sonra Lord ile konuşmaya gidiyoruz. O görevde skil kullandığımda veya düz yürüdüğümde veya sabit kaldığımda (yani ne yaparsam yapayım) hiçbir hata vermeden direkt oyundan atıyor. Hiçbir hata vermiyor yani direk (alt+F4) yapmışız gibi sorunu bilen çözen var mı? Ve sistemim yetiyor Full ayarlarda kasmadan takılmadan donmadan oynayabiliyorum. Başka görevlerde atmadı hiç.

Ekran görüntüsü 2024-05-11 170747.png

Originste kaç kere crash yediğimi sayamadim. Ayarları düşürmek genelde işe yarıyor bir öyle deneyin oyunu tek oturuşta 10 saat oynuyordum 3er saat aralıklarla çıkıp girmezsem yükleme süreleri 1 dakikayı buluyordu ssdde bile.

Originste kaç kere crash yediğimi sayamadim. Ayarları düşürmek genelde işe yarıyor bir öyle deneyin oyunu tek oturuşta 10 saat oynuyordum 3er saat aralıklarla çıkıp girmezsem yükleme süreleri 1 dakikayı buluyordu ssdde bile.
oyunun en düşük ayarı yaptım hatta en küçük ğpencere dahi yaptım hala atıyor

Yama veya varsa mod ile alakalı da olabilir, geçici olarak kapatıp tekrar deneyebilir misiniz?
sadece türkçe yama var mod v.b yok

O bölüm oyunun bayağı ilerisi oluyor. Yeniden başlarsa saatlerce vakit kaybeder ama normalde grafik ayarlarını düşürdüğün zaman oradaki bu sorun düzeliyordu. Farklı grafik ayarlarını dene. En düşüğe çektiysen ortaya çek ve farklı çözünürlüklere al. Yine düzelmezse geri dönüşü olmayacak şekilde kayıt dosyası bozulmuş demektir.

Geri
Yukarı