DreamSpark hesabımı doğrulayamıyorum

BlackBurn

Kilopat
Windows Embedded 8.1 Industry Pro | Technopat Sosyal
Bu konuda ortaokula giden bir arkadaş hesabını doğrulamayı başarmış. Ben de ortaokulu bitirdim ve bu sene liseye başlayacağım. Haftalık ders programı ve notlarımı e-okul'dan ekran alıntısı yapıp ek olarak gönderdim. Ancak hiçbir sonuç alamadım.
"Akademik Durumunuz Onaylanıyor" diye bir mesaj geldi. Mesajdaki linke tıkladığımda DreamSpark'ın ana sayfasına yönlendiriyor. Nerede hata yapıyorum anlamadım. Teşekkürler.

Dün yine denedim. Şimdi "[Microsoft Akademik Doğrulama] Akademik Durumunuz Onaylanıyor‏" diye bir e-posta geldi. İçindeki bağlantıya tıklayınca onaylanmadı dedi. Ne yapmalıyım ?

Bendeki hata :
Merhaba

Bu e-postayı almanızın nedeni, yakın zamanda Microsoft Akademik Doğrulama hizmeti yardımıyla doğrulama isteğinde bulunmanızdır. E-postanızı bu program için göndermediyseniz, lütfen bu e-postayı gözardı edin; bilgileriniz 5 gün içinde sistemlerimizden silinecektir.

Akademik durum doğrulamanızı tamamlamak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklatın. Bağlantıyı tıklattıktan sonra doğrulama durumunuz onaylanacak ve ilk olarak doğrulama isteğinde bulunduğunuz siteye döneceksiniz.

-Şu adrese gidin: https://www.msacademicverify.com/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Teşekkür Ederiz,
Microsoft Akademik Doğrulama Ekibi

O adrese tıkladım sadece doğrulama kısmı çıktı. Tekrar tıkladım ve doğrulanamadı diyor. Şimdi tekrar gönderdim. Bakalım olacak mı.

O adrese tıkladım sadece doğrulama kısmı çıktı. Tekrar tıkladım ve doğrulanamadı diyor. Şimdi tekrar gönderdim. Bakalım olacak mı.
Aynı hata bende de veriyordu mail attım bu cevap geldi.
Dear Mehmet ,

Thank you for your interest in DreamSpark.
To resolve this issue we kindly ask you to send us a verification document as prove of your student status.
Please respond with the following information:

1. The email you are using.
2. A scanned copy of your student ID.
3. A scanned copy of your current transcript or course list.

Upon receipt of the requested information, we will issue a verification code so you can activate your account.

We apologise for the inconvenience caused and look forward to hearing from you.

Kind regards,
Alex

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı