Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
44
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Microsoft Dreamspark hizmeti sayesinde Windows Embedded 8.1 Industry Pro ve Visual Studio Professional 2012 Patch 2'yi ücretsiz bir şekilde KEY'leri ile birlikte aldım. Şimdi kurulum aşamasına geçeceğim. Bakalım Microsoft yeni Embedded sürümlerinde ne gibi yenilikler yapmış.

Lafı gelmişken Windows Embedded 8.1 Industry Pro Min. Sistem Özelliklerine Bakalım...
  • 1 GHz veya daha yüksek frekans hızlı bir işlemci. Ek destek olarak PAE, NX ve SSE2 standarlarını desteklemesi önerilir.
  • 1 GB (32-Bit), 2 GB (64-bit) Ram
  • 16 GB (32-Bit), 20 GB (64-Bit) HDD alanı
  • DirectX 9 Destekli Min. 1280x720 çözünürlük destekli WDDM sürücü desteği olan bir ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft DreamSpark - Students

Microsoft DreamSpark - Product Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update

Eğer üniversite öğrencisi iseniz (ya da yakınınız :)) ve okulunuz da listede varsa okulunuzun size verdiği e-posta ile yukarıdaki siteye üye olun ve orijinal yazılımlarınız olsun. :matrix:

Açıkçası ben Lise'ye gidiyorum. Ama DreamSpark hizmetine kaydoldum. Okulunuzu kayıt ettirmeniz gerekli o kadar. Eğer fazla talep olursa ayrı bir konuda okulu kaydettirmeyi anlatabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sürüm ile normal bir Windows 8 arasındaki temel farkları kısaca söyler misin?

Bu Windows 8'in hafifletilip şirketlere uygun hizmetlerle donatılmış versiyonu. İçinden Normal bir W8'de çıkan
"
Metro Müzik
Metro Video
Metro Okuyucu
Metro Posta,Takvim,Kişiler
Metro Oyunlar
Metro Haritalar
Metro Hava Durumu
Metro Bing
Metro Fotoğraf
Metro Seyehat
Metro Kamera
Metro Haberler
Metro Finans
Metro SkyDrive
Metro Spor
"
Uygulamaları ön-yüklü bir şekilde gelmemekte. Kendin Mağaza'dan indiriyorsun. Gerçi böylece Windows'u yeni kurduğunda şişmiş şekilde almıyorsun o güzel bir şey. Birde beleş lisans olduğu için o kadarını kullanıcı kendi halletsin bir zahmet :D

Bu Windows 8'in hafifletilip şirketlere uygun hizmetlerle donatılmış versiyonu. İçinden Normal bir W8'de çıkan
"
Metro Müzik
Metro Video
Metro Okuyucu
Metro Posta,Takvim,Kişiler
Metro Oyunlar
Metro Haritalar
Metro Hava Durumu
Metro Bing
Metro Fotoğraf
Metro Seyehat
Metro Kamera
Metro Haberler
Metro Finans
Metro SkyDrive
Metro Spor
"
Uygulamaları ön-yüklü bir şekilde gelmemekte. Kendin Mağaza'dan indiriyorsun. Gerçi böylece Windows'u yeni kurduğunda şişmiş şekilde almıyorsun o güzel bir şey. Birde beleş lisans olduğu için o kadarını kullanıcı kendi halletsin bir zahmet :D
Tek far bu mudur? Hız yönünden Pro'dan bir eksiği var mı?

* 32 bit
* win 7
*2gb ram
*2 gb ekran karti
Ati readon hd 4600 bilgisayarim bazi oyunlari kastiriyor ?

Tek far bu mudur? Hız yönünden Pro'dan bir eksiği var mı?

Evet. Hatta Windows 8 Pro sürümünden daha da hızlı geldi bana. Dediğim gibi Metro Uygulamalarını kendinde kurabiliyorsun. Yalnız ben gerek duymadım. Bir tek Posta, Hava Durumu gibi anlık lazım olanlarını kurdum. Gerisi boşa yer kaplıyor :D

- - - Güncellendi - - -

@xtam1bela Lütfen başka konu açınız. Eğer Bu Windows sürümünde kasıyor ise normaldir. Ekran kartı çok eskide kalmış.

Evet. Hatta Windows 8 Pro sürümünden daha da hızlı geldi bana. Dediğim gibi Metro Uygulamalarını kendinde kurabiliyorsun. Yalnız ben gerek duymadım. Bir tek Posta, Hava Durumu gibi anlık lazım olanlarını kurdum. Gerisi boşa yer kaplıyor :D

- - - Güncellendi - - -

@xtam1bela Lütfen başka konu açınız. Eğer Bu Windows sürümünde kasıyor ise normaldir. Ekran kartı çok eskide kalmış.

Hocam ben key alamıyorum. Get Key'e tıklıyorum hiç bir şey olmuyor. Windows 8.1'i indirdim ama daha kurmadım. Kurmam mı lazım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı