Driver Booster Monster bilgisayarın donmasına sebep olur mu?

Hiçbirini tavsiye etmiyorum. Gerekli sürücülerin çoğunu Windows kuruyor zaten. Bir sıkıntı yaşarsan da anakart üreticisinin, Intel'in ve AMD'nin sitesinden gerekli sürücüleri indirebilirsin.
Windows Update'i komple yükledim. Monster'ın kendi sitesinden ekran kartı driverları hariç hepsini indirdim kurdum. Ekran kartı driverlarından Intel ve NVIDIA'yı sitelerinden indirip kurdum. Daha başka bir şey yapmama gerek var mı? Bu haliyle kalsa tamam diyebilir miyim?

Windows Update'yi komple yükledim. Monster'ın kendi sitesinden ekran kartı driverları hariç hepsini indirdim kurdum. Ekran kartı driverlarından Intel ve NVIDIA'yı sitelerinden indirip kurdum. Daha başka bir şey yapmama gerek var mı? Bu haliyle kalsa tamam diyebilir miyim?

Son olarak dediğim program ile güncelleme kontrol et. Monster güncelleme vermiyor eski çipset vs koyuyor siteye. Bu programla bunları güncelle. Ha öncesinde sen sistem geri yükleme noktası mutlaka oluştur. Sonra dene keyfine bak. Sorun çıkmazda olduki Windows'tan kaynaklanan sorun oldu geri dönersin. Lakin şu donma olayını tam anlayamadım açar mısın biraz.

Son olarak dediğim program ile güncelleme kontrol et. Monster güncelleme vermiyor eski çipset vs koyuyor siteye. Bu programla bunları güncelle. Ha öncesinde sen sistem geri yükleme noktası mutlaka oluştur. Sonra dene keyfine bak. Sorun çıkmazda olduki Windows'tan kaynaklanan sorun oldu geri dönersin. Lakin şu donma olayını tam anlayamadım açar mısın biraz.
Bilgisayar boşta durur iken, bir şey indirir iken ekran bir anda kitleniyor. Sadece fare imleci hareket ediyor ve reset dahi atamıyorum. Sadece güç tuşuna basılı tutup kapatmaktan başka çarem kalmıyor.

Bu olay sadece güncellemeden sonra mı oluyor Driver Booster'dan sonra şimdi yok mu?

Şu anda açtığım andan bu yana maşallah hiçbir ekran donması olmadı. Ama henüz Steam'den oyun indirmeyi denemedim. Asıl donma o anda oluyordu.

Şu anda açtığım andan bu yana maşallah hiçbir ekran donması olmadı. Ama henüz Steam'den oyun indirmeyi denemedim. Asıl donma o anda oluyordu.

Evet Driver Booster'sız şekilde formatladıktan sonra normalleşti şu an bir hata göremiyorum.

Evet Driver Booster'sız şekilde formatladıktan sonra normalleşti şu an bir hata göremiyorum.

Tamam sorununu çözeceğiz. Şimdi Steam'den de dene bakalım indirme başlat yaparsa farklı olay var.

Geri
Yukarı