Driver içeren format ISO dosyası oluşturma

hasan arslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben format atıp driverleri yükledikten sonra bunu kayıt edip bir daha format atmak istedigim zaman kaydettiğime tıklayıp sıfırlanmasını istiyorum, nasıl yapabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme geri dönüşüm noktası oluşturabilirsiniz veya diski klonlaya bilirsiniz.Bu iki seçeneği forumda veya internet'te detaylı olarak aratabilirsiniz.

Acronis true image ile kurulu sistemin C sürücüsünü D sürücüsüne backup (yedek) alabilir. Formata gerek olduğunda recovery (yükleme) yapabilirsin. Programi linkten indirebilirsin. Kullanımına ise google'den bakabilirsin. Acronis true image 2019 indir Bu işlemi windows açıkken de başlatabilirsin. Sistem çökmüş durumda da programın içinde iso dosyasını bir CD ile BOOT iso oluşturup başlatabilirsin. Daha detaylı bilgi için araştirabilirsin.

Acronis true image ile kurulu sistemin C sürücüsünü D sürücüsüne backup (yedek) alabilir. Formata gerek olduğunda recovery (yükleme) yapabilirsin. Programi linkten indirebilirsin. Kullanımına ise google'den bakabilirsin. Acronis true image 2019 indir Bu işlemi windows açıkken de başlatabilirsin. Sistem çökmüş durumda da programın içinde iso dosyasını bir CD ile BOOT iso oluşturup başlatabilirsin. Daha detaylı bilgi için araştirabilirsin.
teşekkürler sistemi formatlayıp driverleri yükleyip image alsam bidahaki imageyi yükledigimde format atmış gibi olur degilmi?

teşekkürler sistemi formatlayıp driverleri yükleyip image alsam bidahaki imageyi yükledigimde format atmış gibi olur degilmi?
Evet yeter ki doğru işlem yap, recovery yükleme yaparken backup aldığın C sürücüsünü, tekrar C sürücüsünü seçerek ilerlemeyi unutma. detaylı bir anlatım bul google'den kolay olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı