Driver yükledikten sonra bilgisayarın durduk yere yeniden başlaması

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Dostlar düne kadar böyle bir sorun yoktu. Bugün Steam PUBG oynarken bir anda monitör gidip no signal dedi ve PC yeniden başladı. PC açıldığında ekran kartı driverı silinmişti. Bende DDU ile sürücüyü silip yeniden kurdum ama nafile. Ekran kartı bozulmuş olabilir mi?
Ekran kartı Sapphire R9 285.
Not: 3 Gün önce WD SN530 M.2 SSD taktım sisteme M.2'de herhangi bir sorun yok testleri yapıldı. Videoyu koyamadım buraya size nasıl gösterebilirim?

Hocam o öyle olmaz ben de aynısını yaşadım ya besleme kablolarında sorun var ya PSU içinde ya da ekran kartında.
Anladım hocam başka ekran kartıyla deneycem yine olmazsa psu ozaman.

Hocam o öyle olmaz ben de aynısını yaşadım ya besleme kablolarında sorun var ya PSU içinde ya da ekran kartında.

@noXtenn hocam ekran kartımı başka PC de denedim çalışmadı. Başka ekran kartıyla benim PC çalıştı. Ekran kartını daha önce dönüştürücü ile kullanıyordum dönüştürü bozulmuş olabilir mi, yoksa ekran kartımı gitmiş?

Son düzenleme:
Anladım hocam başka ekran kartıyla deneycem yine olmazsa PSU o zaman.

@noXtenn hocam ekran kartımı başka PC de denedim çalışmadı. Başka ekran kartıyla benim PC çalıştı. Ekran kartını daha önce dönüştürücü ile kullanıyordum dönüştürü bozulmuş olabilir mi, yoksa ekran kartımı gitmiş?

Hocam üzgünüm ama ekran kartınız gitmiş eğer Sapphire ise normaldir daha yaklaşmayın Sapphire'e derim

Geri
Yukarı