DS4Windows güvenilir midir?

ZacToo

Hectopat
Merhaba öncelikle DS4Windows *open source* bir yazılım olduğunu biliyorum vt tarattığımda pek emin olmadım ama false positive mi? program acaba eğer daha iyİ bilen bir arkadaş varsa yazabilir mi?
(GitHub linkinden indirdim.)

Merhaba öncelikle DS4Windows *open source* bir yazılım olduğunu biliyorum vt tarattığımda pek emin olmadım ama false positive mi? Program acaba eğer daha iyi bilen bir arkadaş varsa yazabilir mi?
(GitHub linkinden indirdim.)

Evet eskiden kullanıcısıydım fakat sıkılıp orijinal bir kol aldım güvenilirdir.

DS4 yan sanayi kollar içindir, direkt bağlanmaz. Desteklese bile bazı oyunlar DS4 ile açarsın, orijinalde DS4 lazım değildir direkt bağlanırsın.

Alakası yok. Steam gibi kendiliğinden DS4 desteği olmayan yerlerde orijinal kollar için de kullanılıyor.

Hatta ben Nintendo Switch emülatoründe Super Mario Odyssey oyununda DualSense'nin hareket sensörünün çalışması için DS4Windows kullanıyorum. :D

Sağolun cevaplarınız için DS4Windows'u Xbox Game Pass oyunları için kullanacağım bazı oyunlarında çalışmıyor dualshock 4

Alakası yok. Steam gibi kendiliğinden DS4 desteği olmayan yerlerde orijinal kollar için de kullanılıyor.

Hatta ben Nintendo Switch emülatoründe super mario Odyssey oyununda DualSense'nin hareket sensörünün çalışması için DS4Windows kullanıyorum. :D

Evet bildiğim bunlar sadece orijinal aldığımda DS4 gerek kalmamıştı.

Geri
Yukarı