Dual Boot macOS kullanmalı mıyım?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
RAM
16GB 1866MHz
SSD veya HDD modeli
120GB Samsung, 1TB HDD
Ekran kartı
GTX960 2GB
Anakart
M5A7 R2.0
İşlemci
FX6300 4.2GHz
Selamlar, yine Apple merakıma yenik düştüm ve yeniden kurmaya ya da kurmamaya karar verdim. Windows 11 kullanıyorum ve edit, oyun işlerini buradan yapıyorum. 2021 yazında hem macOS hem de Windows kurmuştum ama Premier Pro istediğim gibi performans vermemişti.

Düşündüğüm şey şu, normal kullanımda macOS kullanırsam ne gibi faydası olur? Oyun oynarken falan reset atıp, Windows'a geçsem böyle şeyler için değer mi? Yapmasını biliyorum ama kararsız kaldım. Varsa kullananlar fikirlerini söylemesini öneririm.

Not: High Sierra kuracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani Apple ekosistemi için kurup, günlük kullanabilirsiniz. macOS merağınız veya ihtiyacınız varsa da aynı şekilde. Onun dışında High Sierra'nın pek bir albenisi kalmadı maalesef. Monterey olsa kesinlikle tavsiye ederdim. iOS 15'in, laptop hâli bayağı. Dediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Ben de oyun oynayacağım zaman Windows'a geçiyorum. Premier Pro muhtemelen yine beklediğiniz performansı vermeyecektir.

Yani Apple ekosistemi için kurup, günlük kullanabilirsiniz. macOS merağınız veya ihtiyacınız varsa da aynı şekilde. Onun dışında High Sierra'nın pek bir albenisi kalmadı maalesef. Monterey olsa kesinlikle tavsiye ederdim. iOS 15'in, laptop hâli bayağı. Dediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Ben de oyun oynayacağım zaman Windows'a geçiyorum. Premier Pro muhtemelen yine beklediğiniz performansı vermeyecektir.
Ekran kartıma Monterey driver çıkmış mıdır? En son HS var diye biliyorum.

NVIDIA ile Apple'ın arasındaki anlaşmazlık sonucu gelişen bir sorun...
1640545223558.png

Geri
Yukarı