Çözüldü DualSense 5 orijinal midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Aşağıdaki fotoğraftaki kol orijinal midir?

WhatsApp Görsel 2023-02-13 saat 11.02.13.jpg

Birkaç video ve Sony resmî sitesindeki hçbir görsel buna benzemiyor.
Orijinal bu şeklide sanıyorum:

WhatsApp Görsel 2023-02-13 saat 11.43.22.jpg

@birkanoztrk @Görkem Say Hocalarım sizin bilginiz var mıdır? Ürünü yarın teslim alacağım ama Sony Eurasia garantli ve T1A sürümü olup olmadığını bilmiyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Orijinal. Japonya için üretilmiş sürümlerinin arkası böyle oluyor. Üstteki arkadaşta AB ülkeleri için üretilmiş versiyonu var. İçiniz rahat olsun.

(Garanti konusunda fikrim yok.)
Aşağıdaki fotoğraftaki kol orijinal midir?

Eki Görüntüle 1666640

Birkaç video ve Sony resmî sitesindeki hçbir görsel buna benzemiyor.
Orijinal bu şeklide sanıyorum:

Eki Görüntüle 1666652

@birkanoztrk @Görkem Say Hocalarım sizin bilginiz var mıdır? Ürünü yarın teslim alacağım ama Sony Eurasia garantli ve T1A sürümü olup olmadığını bilmiyorum.
Çakma üsteki büyük ihtimalle hiç öyle bir dualsense görmedim ben.

Artı -1 Eksi
Çakma üsteki büyük ihtimalle hiç öyle bir dualsense görmedim ben.
Hocam satıcı puanı 9.4 ve Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerde de en az 50-100 yorumu var. Kargo teslim alacağım bugün. Kutuyu açmadan bakabileceğim var mıdır son olarak? İade işlemlerini başlatacağım.

Hocam DS5'lerin çakması yok diye biliyorum. Satıcı ve Hepsiburada orijinal ve Sony Türkiye garantili olduğunu çözüm talebime istinaden teyit etmiş. Bu arka taraf neden ve nasıl böyle anlayamadım ben de.

1679 TL.

İade ederseniz buradan alabilirsiniz mediamarkt orijinal sitesi çok da büyük bir fiyat farkı yokmuş.

İade ederseniz buradan alabilirsiniz mediamarkt orijinal sitesi çok da büyük bir fiyat farkı yokmuş.
Hocam Nays indirimi ile aldım o yüzden biraz emin olmak istiyorum zaten bütçem kısıtlı idi ve %20 Hepsiburada kampanyasının bugün son günü. Elimde fazladan 250-300 TL yok. Ben 1420 küsur TL'ye almıştım. Çok arada kaldım gerçekten. Diyelim ürün orijinal ve garantide de sorun yok. T1 mi T1A mı onu anlamak bu kolda mümkün değil. FCC ID bulunmuyor çünkü. Bir de satıcının bana gönderdiği bu fotoğrafla gelen ürün belki de aynı değil bu da bir ihtimal. Kutuyu açmadan dışını kargoyu teslim alınca buradan paylaşacağım belki kendini belli eder.

Bundan daha önemlisi Doha Elektronik güvenilir mi? Bu sorunun cevabı dolaylı yoldan konuyu çözümleyecektir.

Orijinali böyle.

Hocam DS5'lerin çakması yok diye biliyorum. Satıcı ve Hepsiburada orijinal ve Sony Türkiye garantili olduğunu çözüm talebime istinaden teyit etmiş. Bu arka taraf neden ve nasıl böyle anlayamadım ben de.

1679 TL.

Hocam çakması yeni çıktı ya da sizin o kumanda yeni bir upgrade gelmişti ondan önceki kumandada olabilir.

Dosya Ekleri

• 74F82130-AB17-47FB-A0B9-051CC8349A65.jpeg
    74F82130-AB17-47FB-A0B9-051CC8349A65.jpeg
    234,8 KB · Görüntüleme: 280

Geri
Yukarı