DualSense 5 vs Xbox 9.Nesil Controller

Hocam bende orijinal garanti sıkıntısı olmayan PC de kullanmak için Xbox kontrolcüsü arıyorum siz memnun musunuz? Şu altta bıraktığım linkler güvenilir midir?

Amazon'dan almayı istiyorum 6 ay taksit bölüyor nakit fiyata. Sorayım dedim bilginiz var mı bunlar orijinal PC bağlantılı garanti de sorun yaşatır mı?

Amazon güvenilirdir hocam alınabilir.

Hocam sepette ekstra satıcı Almanya'dan gönderdiği için ödeme adımında ekstra vergi koyuyormuş. Türkiye içerisinde güvenilir satıcı var mı siz nereden aldınız?

Ben buradan aldım hocam. Tabii ben aldığımda 2060TL idi.

Ben buradan aldım hocam. Tabii ben aldığımda 2060TL idi.

Anladım hocam bu mağaza da yorum yapmışlar garanti süresi başlamış ürün diye. Ben biraz araştırayım.

@mrslyfox
2099TL İtopya'dan alabilirsin ya da Amazon'dan.

Amazon'daki 2090 TL'ye 6 ay taksitle aldım hocam. Yanında Type-C kabloda gönderiyor. 1 tane daha alacağım ama farklı renk olsun istiyorum Amazon'da farklı renkler çok uçuk fiyat. Gündüz buraya attığım pembe renk tükenmiş sanırım bayağı da uçmuş fiyatı keşke onu alsaydım. İtopya farklı renkleri pahalı ve üstüne taksitte komisyon koyuyor. Çoğu site 6 aya kadar alış fiyatından bölüyor. Ama orijinallik, garanti Vs'den emin olamadım. Olmadı 1 tane daha siyah alacağım artık. Kırmızı veya pembe varsa uygun gördüğünüz yer önerirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı