DualSense drifting sorunu var mı?

Buğra's

Kilopat
Makaleler
3
İyi günler ben PC'de kullanmak için DualSense almak istiyorum. Adaptive trigger ve haptic feedback vs. için fakat üründe drifting sorunlarının olduğu bir içeriğe denk geldim. Ayrıca belli başlı DualSense'lerde düzeltilme yapıldığını da gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aranızda uzun süredir DualSense kullanan ve drifting vb. sorunlarla karşılaşan veya karşılaşmayanlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Xbox Controller al tarzı gereksiz yorumları yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben daha bugün aldım Dualsense beyaz rengini, yarın umarım elime geçer. Drifting sorunu yaşayan kişiler var ama garantili alınca birebir değişim yapıyorlar. O yüzden çok sorun olacağını düşünmedim. Tabi öyle bir sorun olursa can sıkar ama en azından değişim hakkımız var.

Hocam ben daha bugün aldım Dualsense beyaz rengini, yarın umarım elime geçer. Drifting sorunu yaşayan kişiler var ama garantili alınca birebir değişim yapıyorlar. O yüzden çok sorun olacağını düşünmedim. Tabi öyle bir sorun olursa can sıkar ama en azından değişim hakkımız var.
Son videoya bakmanı tavsiye ederim. FCC ID'ye bakıp uzun ömürlü versiyon mu yollanmış diye kontrol edebilirsin.

İlk aldığım Dualsense'de tam olarak bu sorun vardı. Servis yenisi ile değiştirdi. İkincisini uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Gayet iyi çalışıyor.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Mart 2021'de almıştım. 2-3 ay sonra sorun çıktığında servise verdim ve değişim oldu. 1.5 yıla yakın sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı