Dualsense için Type-C kablo önerisi

Bütçe
50-150

Longbowmann

Centipat
Dualsense i PC'de oynayacağım. Onun için Type-C kablo alacağım. Fakat çok kararsız kaldım. Çünkü piyasadaki tüm kablolar telefon şarjı için üretilen ürünler. PC USB'sinden Dualsense'e bağlayacağım kablo için gerekli amper değerleri ne olmalı bilmiyorum. Önemli mi bu değerler onu da bilmiyorum. Hangi markayı seçmeliyim dualsense le uyumlu mu? Kaliteli mi? Bir sürü marka var (Samsung - baseus - Anker - Huawei vs. ) kanaatimce orjinal telefon markalarının ürünleri de kaliteli olur diye samsung veya huawei kablosu alacağım ama emin değilim. PS5'i tümden satın aldığında içinden Type-C kablo çıkıyormuş. Bu kablonun markasını bilsem direk uyumludur diyip onu alacağım ama o da piyasada bulunmuyor ya da Sony aksesuarlarında satışta bulunmuyor. Bu konuda bilgisi olan varsa teknik açıdan(amper değerleri vs.) ve kablo kaliteleri hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Selam, ben Dualsense'ı PC'de kullanıyorum Samsung Type-C Kablosu ile kullandım ve Logitech USB kablosu ile de (type-c adaptörü taktım) her ikisinde de sorunsuz çalıştı, sanırım genel olarak bir sorun olacağını sanmıyorum

T
Selam, ben Dualsense'ı PC'de kullanıyorum Samsung Type-C Kablosu ile kullandım ve Logitech USB kablosu ile de (type-c adaptörü taktım) her ikisinde de sorunsuz çalıştı, sanırım genel olarak bir sorun olacağını sanmıyorum
Teşekkürler cevap için. ben de samsung un orginal kablosunu aldım 70tl ye media markt tarzı bir yerden. 2 aya yakındır kullanıyorum bende de gayet güzel çalısıyor.

Selam, ben Dualsense'ı PC'de kullanıyorum Samsung Type-C Kablosu ile kullandım ve Logitech USB kablosu ile de (Type-C adaptörü taktım) her ikisinde de sorunsuz çalıştı, sanırım genel olarak bir sorun olacağını sanmıyorum

Ben de Dualsense aldım PC için ama Steam'de XBOX360 kontrolcüsü olarak gözüküyor, beta güncellemesini de yaptım bu arada, sizde direk tanıdı mı Steam kolu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı