DualSense vs ROG Raikiri kablolu vs Wolverine V2 Chroma

Açıkçası siz yazana kadar KK3 için inancımı kaybetmiştim. Bu adamı da Reddit'te pollingrate'i input delay olarak söylediği için taşlamışlardı. 2000₺ fiyatındaydı sanırım.
Çoğunlukla pollingrate'i yüksek olan gamepad'ler daha düşük gecikme değerine sahip oluyor zaten. Millet fazla sivrizeka. Ayrıca dediğim gibi iyi deneyim yaşayandan çok kötü deneyim yaşayan kişi yorumda bulunur.

Hocam Amazon'da vergi, gümrük ücreti gibi extra ücret çıkıyor mu? Ve Firmware güncellediniz mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-27-17-50-05-813_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2024-04-27-17-50-05-813_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 5
Hocam Amazon'da vergi, gümrük ücreti gibi extra ücret çıkıyor mu? Ve Firmware güncellediniz mi?
Satın ala basınca tüm vergi ücreti falan çıkıyor. 2700TL civarına geliyordu.

Firmware update yaptım ilk başta kol kapandı açılmadı birkaç defa daha denedim falan olmadı derken reddit'de biri dosyayı önce rar'dan masaüstüne çıkarın daha sonra firmware update yapın dedi. Onu deneyince düzeldi.

Son olarak da kalibrasyon ve titreşim ayarlarını falan yaptım ama sıkıntısız şuan için.

Satın ala basınca tüm vergi ücreti falan çıkıyor. 2700TL civarına geliyordu.

Firmware Update yaptım ilk başta kol kapandı açılmadı birkaç defa daha denedim falan olmadı derken Reddit'de biri dosyayı önce RAR'dan masaüstüne çıkarın daha sonra Firmware Update yapın dedi. Onu deneyince düzeldi.

Son olarak da kalibrasyon ve titreşim ayarlarını falan yaptım ama sıkıntısız şu an için.

Anladım hocam teşekkür ederim tekrardan gecikme yoksa alınabilir.

Amazon'da 30 gün sonra iade oluyordu sanırım değil mi ve garantisi de yok sanırım.
Ürünün bildiğim kadarıyla 1 yıl garantisi var amazon ile iletişime geçtiğin zaman yardımcı olurlar muhtemelen

Ürünün bildiğim kadarıyla 1 yıl garantisi var amazon ile iletişime geçtiğin zaman yardımcı olurlar muhtemelen
Ürünü elinize aldığınız gün itibari ile ilk 15 gün iade hakkınız var diye biliyorum.

Ürünün bildiğim kadarıyla 1 yıl garantisi var Amazon ile iletişime geçtiğin zaman yardımcı olurlar muhtemelen.

Ürünü elinize aldığınız gün itibari ile ilk 15 gün iade hakkınız var diye biliyorum.

Anladım hocam teşekkür ederim tekrardan. 3000TL olmuş fiyatı.

Geri
Yukarı