Düşük bütçeli parça önerisi

Benim de size bir sorum var. RX550'den memnun musun? RX580 Armor OC almayı düşünüyorum.
Bu arada ürün indirimde ve piyasasındaki en düşük kasa şu an, haberiniz olsun.

Ben kullanırken yeterliydi ama girişinde girişi bir kart RX550. WoT ve BDO oynadım ben yeterli geliyordu eskiden. Uzun bir süredir 2. PC de. WoT, Roblox, Minecraft gibi oyunları oynatıyor.

RX580 Armor OC almayı düşünüyorum.

Çok eski kart çok ucuza bulmadığın sürece almanı tavsiye etmem. Tavsiyem minimum RX6660 seviyesi ya da GTX1660 gibi bir kart alman.

Ben kullanırken yeterliydi ama girişinde girişi bir kart RX550. WoT ve BDO oynadım ben yeterli geliyordu eskiden. Uzun bir süredir 2. PC de. WoT, Roblox, Minecraft gibi oyunları oynatıyor.

Çok eski kart çok ucuza bulmadığın sürece almanı tavsiye etmem. Tavsiyem minimum RX6660 seviyesi ya da GTX1660 gibi bir kart alman.

3300 TL'ye buldum. R7 340 kullanıyorum bununla Metro Exodus, Days Gone, Far Cry 6, god falan oynayamadım sadece. Bir üst model beni bayağı götürür diye düşünüyorum.

3300 TL'ye buldum. R7 340 kullanıyorum bununla Metro Exodus, Days Gone, Far Cry 6, god falan oynayamadım sadece. Bir üst model beni bayağı götürür diye düşünüyorum.

Temiz bulmanız lazım onun haricinde götürür diye düşünüyorum.

@Caner Uncu hocam bu modelin kronik sorunu var mıydı? Gaming gecesinde iyi indirime girerse alacağımda.

Son düzenleme:
@Caner Uncu hocam bu modelin kronik sorunu var mıydı? Gaming gecesinde iyi indirime girerse alacağım da.
Hayır, bir sorunu yok. Ben onun yerine Amazon'dan Samsung 970 EVO Plus almanızı öneririm. Normal fiyatı ₺1.430, Nays kartınız varsa ₺200 daha düşüyor. Kesinlikle Kioxia Exceria'dan çok daha iyi tercih olacaktır.

Hayır, bir sorunu yok. Ben onun yerine Amazon'dan Samsung 970 EVO Plus almanızı öneririm. Normal fiyatı ₺1.430, Nays kartınız varsa ₺200 daha düşüyor. Kesinlikle Kioxia Exceria'dan çok daha iyi tercih olacaktır.

2. PC için alıyorum hocam minimum bütçede ayırdım konuda belirttiğim gibi. EVO daha sağlam biliyorum ana bilgisayarda kullanıyorum ama 2-3 parça alacağım için zorluyor.

@swaron karar senin tabii ki ama maksimum 100-150 TL fark ediyor. Dün gece Exceria 1.099 TL'ye düştü, kargo ücreti var mıydı bilmiyorum. 970 EVO Plus'ı Amazon'dan Nays kartla alırsan 200 TL geri ödemesi var, 1.230 TL'ye denk geliyor.

Hocam samsunga soğutucu blokda almam gerekecek ısınacağı için. Bilgisayarı ben kullanmayacağım için kontrol etme şansımda yok anlık olarak. Kronik sorunu yok ise Kioxia yeterlidir. 100-200 ödeye ödeye birikiyor borçlar 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı