Düşük limitli kredi kartı nasıl alınır?

umutakyuz

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Elden taksitle laptop aldım. Gecikmiş birkaç taksidim var. Birkaç ihtiyacımdan dolayı 5000-6000 limitli bir kredi kartı çıkarttırabilir miyim? Hangi bankadan denediysem her zaman red yedim. Kesin onay olacak şekilde nasıl çıkartabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faizsiz krediler var 10-20 bin TL arası isterseniz onları da deneyin.

Faizsiz kredi alabilmesi için iletilen bankalardan kredi kartı başvurusu yapıp onaylanması gerekiyor.
Konu için ise QNB GO karta başvuru yapabilirsiniz hocam, diğer bankalara göre biraz daha kolay bir şekilde veriyorlar.
Yanı sıra öğrenci iseniz 2000 TL limitli Maximum Genç kredi kartı alabilirsiniz.

Merhaba. Elden taksitle laptop aldım. Gecikmiş birkaç taksidim var. Birkaç ihtiyacımdan dolayı 5000-6000 limitli bir kredi kartı çıkarttırabilir miyim? Hangi bankadan denediysem her zaman red yedim. Kesin onay olacak şekilde nasıl çıkartabilirim?
Hocam genç kart çıkartabilirsiniz.Bankkart lakin oda öğrenci iseniz 3 4 bin oluyor genelde.

Hocam daha önceden kredi puanınız yoksa maalesef teminatlı kredi kartı gibi şeyler kullanabilirsiniz. Teminatlı kartta ise 2000 lira yatırıyorsunuz hesabınıza ve banka 2000 liranızı bloke edip size 2000 lira limitli kredi kartı veriyor. Bazı bankalar yatırdığınız paranın %80 i kadar limit açıyor.

Hocam daha önceden kredi puanınız yoksa maalesef teminatlı kredi kartı gibi şeyler kullanabilirsiniz. Teminatlı kartta ise 2000 lira yatırıyorsunuz hesabınıza ve banka 2000 liranızı bloke edip size 2000 lira limitli kredi kartı veriyor. Bazı bankalar yatırdığınız paranın %80'i kadar limit açıyor.

Teminatlı kredi kartını mobil bankacılıktan alabiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı