Düzenli Kablolama Yapmak İçin Rehber Tavsiyesi

MrClutchh

Kilopat
Makaleler
2
Video yahut bu işlerle uğraşan kanal bırakırsanız çok müthiş olur. Öğrenmek ıstediğim bir konu, kendi sistemimi de kendim montajlamak ıstediğim için öğrenmeye çalışıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha çok kasa montajı videolarının sonundaki kabloların toplanmasındaki dakikaları öneririm ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha çok kasa montajı videolarının sonundaki kabloların toplanmasındaki dakikaları öneririm ama.
Ya bu videoyu izledim ama hiç kablo yönetimini kullanmamış ki kablolar ortada resmen. @SypeR'da yorum yapmış zaten.

Öyle olduğunu bilsem, önermezdim. İzlemedim daha önce. Peki Technopat kasa montaj videolarını izlediniz mi ?
Genelde izliyorum ama kablo yönetimini detaylı şekilde ele alan bir video yardımcı olurdu.

Merak ediyorum bende elimde olsa kendim yapacam... Tek korktuğum şu kablolama işi.
Eğlenceli olduğunu düşünüyorum fakat ilk günden bir çuval inciri berbat etmek istemem ve bazı takıntılarım var, illa o donanımın veya cihazın ambalajını ellerimle sökmem lazım :D

Pek izlenilecek bir yanı yok. Kabloları düzenli bir şekilde ve olabildiğince az görünür şekilde kasa yanı da gelen plastik kelepçelerle tutturmak lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı