Duracell kalem şarj edilebilir pil için aparat önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Elimde ekte bulunan Duracell piller mevcut. Büyük olanları ekteki aparat ile şarj edebiliyorum ancak küçük olan piller için aparat büyük geliyor, piller yuvalara oturmuyor. O küçük pilleri nasıl şarj edebilirim? İnternette aparatını arattığımda hep büyük piller için olanlar çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

IMG_5850.jpg

IMG_5851.jpg

Merhaba. Elimde ekte bulunan Duracell piller mevcut. Büyük olanları ekteki aparat ile şarj edebiliyorum ancak küçük olan piller için aparat büyük geliyor, piller yuvalara oturmuyor. O küçük pilleri nasıl şarj edebilirim? İnternette aparatını arattığımda hep büyük piller için olanlar çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

Eki Görüntüle 2004606

Eki Görüntüle 2004608

Hocam alttaki kısma takacaksınız.
Bu şarj cihazları hem AA (büyük boy kalem pil) hem de AAA (küçük kalem pil) pilleri şarj edebilirler. Alttaki kısımda küçük metal çıkıntı var ya oraya takacaksınız yukarıya değil.

duracell.JPG

Bu resimde gösterdiğim yere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alttaki kısma takacaksınız.
Bu şarj cihazları hem AA (büyük boy kalem pil) hem de AAA (küçük kalem pil) pilleri şarj edebilirler. Alttaki kısımda küçük metal çıkıntı var ya oraya takacaksınız yukarıya değil.

Eki Görüntüle 2004623

Bu resimde gösterdiğim yere.
Bunu gerçekten bilmiyordum. Sayenizde yeni öğrendim, hiç te aklıma gelmemişti bu şekilde olabileceği. Çok teşekkürler.

Bunu gerçekten bilmiyordum. Sayenizde yeni öğrendim, hiç te aklıma gelmemişti bu şekilde olabileceği. Çok teşekkürler.

Rica ederim daha önce kullanmadıysanız bilmiyor olabilirsiniz tabi. Bir de bu cihaz sanırım tek tek değil çift çift şarj ediyor. Bu yüzden pillerin her ikisi de tamamen boş değilse iki pili beraber şarj etmeyin o zaman bir pil fazla enerjiye maruz kalıp zarar görebiliyor. Çifterli olarak kullanın ve her ikisi de boşalınca şarja takın ayrı ayrı bile kullanıyorsanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı