Durduk yere 7ZIP hatası

emorjz

Zeptopat
Daha fazla  
Geçenlerde bilgisayarımda durduk yere 7ZIP yüklü olmamasına rağmen 7ZIP'ten hata mesajı aldım. Hatırladığım kadarıyla İngilizce ile "bilgisayarınızda yeterli alan olmadığı için dışa aktarım (extract) iptal edildi." yazıyordu. Bilgisayarımda gerçekten de yer yok evet ama bu dışa aktarım nereden oldu, bilgisayarımda 7ZIP olmamasına rağmen neden 7ZIP'ten bir hata mesajı aldım bilmiyorum. Geçen babamın getirdiği bir hard diski takmıştım içindeki bir klasörü açtığımda arka arkaya Windows Defender'dan bildirim almaya başladım. Algıladığı tehdit HackTool:Win32/KMSActivator.G!MSR idi. Sonrasında Windows Defender'a tehdidi sildirdim (tabii ne kadar işe yaradıysa) ve aynı günü birkaç saat sonra dediğim hatayı aldım. Sanırım birileri bilgisayarıma bir şeyler aktarmaya çalıştı ve yer olmadığı için başaramadı ama yine de buraya da sormak istedim. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Bir de aynı günü gene bilgisayarı kullanırken sanki birisi yere bastonu vuruyormuş gibi 3 kere eşit aralıklarla tak tak tak sesleri duydum. Üçüncüyü duyduğum gibi korkudan kapattım tabii. Sesin dışarıdan gelmediğine eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı