DVD'yi USB olarak okumayı iptal etme

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar, DVD'yi taktığımda resimdeki gibi bir soru çıkıyor. Ben oradan USB'yi seçtim ve DVD'mi bir daha okumadı. CD taktığımda gene bu soruyou soruyor. Tabii ki de DVD CD okuyucu olarak seçiyordum, USB olarak seçtim ve artık hem CD hem DVD'lerimi okumuyor. Ben bunu nasıl geri çevireceğim?

asdasdasdasd.PNG

Arkadaşlar, DVD'yi taktığımda resimdeki gibi bir soru çıkıyor. Ben oradan USB'yi seçtim ve DVD'mi bir daha okumadı. CD taktığımda gene bu soruyou soruyor. Tabii ki de DVD CD okuyucu olarak seçiyordum, USB olarak seçtim ve artık hem CD hem DVD'lerimi okumuyor. Ben bunu nasıl geri çevireceğim?

Eki Görüntüle 999026
Bakın, diğer konunuza da yazmıştım. Windows boş disk taktığınızda bu soruyu sorar ve seçiminizi o taktığınız boş disk için yaparsınız. Yani her taktığınız boş DVD için bu soru yinelenecektir. Ha illaki boş DVD'ler için ne yapılacağını seçmek istiyorsanız Denetim Masasına gidin ve otomatik kullan üzerine tıklayın. Otomatik kullan penceresinde boş DVD'ler için yapılacak eylemi seçebilirsiniz. Seçeneği eylem yok olarak belirleyin. Bu şekilde boş bir DVD taktığınızda Windows otomatik bir eylem gerçekleştirmeyecektir.

Bakın, diğer konunuza da yazmıştım. Windows boş disk taktığınızda bu soruyu sorar ve seçiminizi o taktığınız boş disk için yaparsınız. Yani her taktığınız boş DVD için bu soru yinelenecektir. Ha illaki boş DVD'ler için ne yapılacağını seçmek istiyorsanız Denetim Masası'na gidin ve otomatik kullan üzerine tıklayın. Otomatik kullan penceresinde boş DVD'ler için yapılacak eylemi seçebilirsiniz. Seçeneği eylem yok olarak belirleyin. Bu şekilde boş bir DVD taktığınızda Windows otomatik bir eylem gerçekleştirmeyecektir.

Boş DVD taktım gene okumadı?

Bakın, diğer konunuza da yazmıştım. Windows boş disk taktığınızda bu soruyu sorar ve seçiminizi o taktığınız boş disk için yaparsınız. Yani her taktığınız boş DVD için bu soru yinelenecektir. Ha illaki boş DVD'ler için ne yapılacağını seçmek istiyorsanız Denetim Masası'na gidin ve otomatik kullan üzerine tıklayın. Otomatik kullan penceresinde boş DVD'ler için yapılacak eylemi seçebilirsiniz. Seçeneği eylem yok olarak belirleyin. Bu şekilde boş bir DVD taktığınızda Windows otomatik bir eylem gerçekleştirmeyecektir.

Kardeşim sana zahmet geri nasıl çevireciğimizi de anlatsan. İçinde dosya kaldı yazdırılırken sadece DVD olarak yazılmış, ben de USB yaptım. Dosya var ama güzkmüyor nasıl geri çevireceğim? CD DVD yürütücü ile olan seçeneği kullanmam lazım.

Kardeşim sana zahmet geri nasıl çevireciğimizi de anlatsan. İçinde dosya kaldı yazdırılırken sadece DVD olarak yazılmış, ben de USB yaptım. Dosya var ama güzkmüyor nasıl geri çevireceğim? CD DVD yürütücü ile olan seçeneği kullanmam lazım.
Merhaba, mesajınızı Sosyal'e pek giremediğim için şimdi gördüm. Geri almak derken konuyu açabilir misiniz? Eğer sorunuz bu konuyla ilgili değilse yeni bir konu açarak sorunuzu tekrar sorarsanız daha iyi olur. DVD yazmayalı uzun zaman oluyor, ama eğer diskin türünü değiştirip verileri sildiyseniz bu işlemi geri alamazsınız. Yanlışım varsa arkadaşlar beni düzeltsin. Sağlıklı günler dilerim.

Geri
Yukarı