Dxracer Koltuk Alınır mı?

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce Aerocool koltuk alınır mı diye sormuştum sonra bu koltuğu buldum aynı konuya sormuştum bu koltuk alınır mı diye fakat cevap gelmeyince ben de yeni konu açtım sizce bu koltuk nasıldır? DXRacer DX-OH-DF61-NWB-1 Profesyonel Çalışma ve Pc Oyun Koltuğu
90 kiloyum bir sıkıntı yaşar mıyım bu koltukta? Bir de kullanan varsa benim masamın yüksekliği 74 cm koltuğun yerden kolçaklara olan yüksekliği kaç cm sizce?

Arkadaşlar daha önce Aerocool koltuk alınır mı diye sormuştum sonra bu koltuğu buldum aynı konuya sormuştum bu koltuk alınır mı diye fakat cevap gelmeyince ben de yeni konu açtım sizce bu koltuk nasıldır? DXRacer DX-OH-DF61-NWB-1 Profesyonel Çalışma ve Pc Oyun Koltuğu
90 kiloyum bir sıkıntı yaşar mıyım bu koltukta? Bir de kullanan varsa benim masamın yüksekliği 74 cm koltuğun yerden kolçaklara olan yüksekliği kaç cm sizce?
Sırf oyuncu koltuğu diye bu kadar para vermeye gerek yok. Bu tür bütçeler verecekseniz, iş mobilyaları satan yerlere gidip deneyerek alın. Çok daha memnun kalacağınıza eminim.

Ben evde kullanacağım için biraz daha güzel gözükmesini istiyorum. Ofis koltukları da biraz sade olunca oyuncu koltuğu olmasını istiyorum. Ben de Konya da yaşıyorum burdaki mağazalarda çoğunlukla ofis koltukları var o yüzden internetten alacağım. Adore max office racing mi alayım aerocool ac120br mi yoksa dxracer mı? Kilom 90 boyum 1.75 bilgisayar başında günde 6-7 saat oturuyorum kilomda fazla olunca her koltukta rahat edemiyorum gönlüm dxracerdan yana ama siz oturmadan almayın deyince içime bir kurt düştü @SideWinder hocam cevaplayabilir misiniz?

Xdrive bende düşündüm lakin şimdi bir karar değiştirdim. Aerocool ac120br alıp kalan parayla şuanki monitörümü satıp 144hz bir monitör almaya karar verdim. Yani aerocool kullan varsa veya deneyimlemiş olan biri varsa aerocool alayım mı?Bu arada ofis koltuklarına baktım ama hepsi yönetici koltukları gibi o yüzden çok istemiyorum aerocoolun tasarımı hoşuma gitti aerocool al derseniz aerocool + 144 hz monitör alcam.

Sırf oyuncu koltuğu diye bu kadar para vermeye gerek yok. Bu tür bütçeler verecekseniz, iş mobilyaları satan yerlere gidip deneyerek alın. Çok daha memnun kalacağınıza eminim.
Koltuğu mağazaya gidip deneyerek almakta fayda var. Bu şekilde koltuk almak çok yanlış.
Yanlış bir yönlendirme. DxRacer'ı beğenen ve almak isteyen birinin deneyerek almasına çokda lüzum yok. Kendi resmi sitesinde ve Adorenin sitesinde, Kilo ve boya göre tercih rehberi bulunuyor. Doğru seçim yaptıktan sonra memnun kalmamak pek söz konusu değil. Yine çıtayı DxRacera çıkartmış biri ofis malzemeleri dükkanı veya mağazaya gittiği zaman, aynı kaliteyi ve özelliklerini bulamayacaktır.

Geri
Yukarı