Epic Games Dying ligh 2 Black Friday Edition 250 TL!

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunun Black Friday Edition olanı Steam'de şu an indirimde 20$ 600 TL civarı bir fiyatı var.
Epic'te sepete ekleyince Total'de 250 TL'ye gelmiş oluyor. Bence yeni sayılabilecek AA bir oyun için çok iyi fiyat. 7-8$ civarına denk geliyor. O fiyata indie oyun satıyorlar şu anda.

Ekran görüntüsü 2023-11-24 182246.png

DL2 o kadar çok indirime girdi ki artık almayanlar bence almalı. Almayan da ağlamasın kaçırdım diye, bütün indirimlerde istisnasız giriyor.

Ayrıca oyun Türkçe ve yapımcısı sürekli indirimlerde Türkiye için diğer oyunlara oranla çok daha makul seviyede tutuyor fiyatları. O yüzden bile desteklenip alınması gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca oyun Türkçe ve yapımcısı sürekli indirimlerde Türkiye için diğer oyunlara oranla çok daha makul seviyede tutuyor fiyatları. O yüzden bile desteklenip alınması gerektiğini düşünüyorum.
Oyun zaten kötü değil Türkçe de var, fiyatının iyi olduğunu düşünüyorum. Ben zamanında 150 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam yaz indirimleriydi. Yine indirime girer kesin ama bu fiyatlara düşer mi bilemiyorum.

Bir yandan oyunu merak ediyorum, evlerin damlarında koşup zıplayarak zombilerden kaçmak ilgimi çekiyor. Ama diğer yandan, korku temalı oyunlara karşı önüne geçemediğim bir hassasiyetim var, oynarken çok geriliyorum ve kendimi huzursuz hissediyorum. Böyle bir zaafım olmasaydı mutlaka alırdım. Üstelik oyun Türkçe. Sağdan soldan "Türkçe yama" diye ne idüğü belirsiz dosyaları indirmek gibi bir derdiniz olmayacak.

Ayrıca, birinci ve ikinci oyunu içeren 408 liralık bir paket de var: https://store.epicgames.com/tr/bundles/dying-light-franchise-bundle

Geri
Yukarı