Rehber Dying Light 2 FSR 3 modu kurulumu

vovox1907

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dying Light 2 FSR 3 modunu kuracağız. Öncelikle şunu söyleyeyim öyle uzun süreli kullanmadım modu ama kullanıdğım süre boyunca oyun kapanmadı, hata vermedi. Lakin şöyle ciddi bir sıkıntı var ki bu mod oyunun HUD ayarını bozuyor. Hani oyunda nefes barı olur, sağlık barı olur veya görev yeri gösteren işarteler olur işte bunlar acayip bozuluyor. Bayağı titriyorlar arada gidiyorlar.

Oyunun verdiği FPS değerine bakacak olursak aşırı iyi bir mod. RX 6600 ekran kartım ile her şey Ultra ışın izlemde de 42 FPS alırken bu moddan sonra rahat 80 FPS vermeye başladı. Bildiğiniz FPS'i ikiye katlıyor yani. İşte tek sıkıntı HUD bozukluğu bu yüzden henüz biraz erken bu modlar için ama eminim çok düşük kartlarda oynamaya çalışan arkadaşlar vardır bu modu kullanarak en azından akıcı bir oyun deneyimi alabileceklerdir umarım.

Link bu arkadaşlar.
bu da virüs total sonucu
Modu indirdikten ZIP dosyasının içindeli her şeyi sırasıyla Steam\steamapps\common\Dying light 2\ph\work\bin\x64 klasörünün içine atın. Sonra normal bir şekilde oyunu çalıştırın.

Not: Modu kaldırmak içinde attığınız tüm dosyaları kaldırın.

Son düzenleme:
Bende geçen açılan başka bir konuda paylaşılan FSR 3 modunu Last of Us Part 1 için denemiştim. Evet FPS artışı güzel ama aynı şekilde HUD göstergeleri titriyor bozuluyordu.

İyi modda oyunu çok bozuyor ekranda yırtılmalar oluşuyor titreme zaten hat sefada ne kadar güzel bir mod olursa olsun şu anda bana göre kullanılabilir değil.

Resmi gelmeyecek oyunlar için alternatif bir rehber.

Resmi gelecek oyunlar için beklemek en doğrusu. Diğer türlü yapım aşamasında her türlü eziyeti çektiriyor bazen.

İyi modda oyunu çok bozuyor ekranda yırtılmalar oluşuyor titreme zaten hat sefada ne kadar güzel bir mod olursa olsun şu anda bana göre kullanılabilir değil.

Ben yırtılma fark edemedim gerçi çok kısa bir süre baktım zaten. HUD kalite arayanlar için çok büyük sıkıntı ama eminim bu mod sayesinde 20FPS oynayan genç arkadaşlarımız çok sevinecek. İlerleyen zamanda daha da gelişecektir bence.

Merhaba arkadaşlar. Dying Light 2 FSR 3 modunu kuracağız. Öncelikle şunu söyleyeyim öyle uzun süreli kullanmadım modu ama kullanıdğım süre boyunca oyun kapanmadı, hata vermedi. Lakin şöyle ciddi bir sıkıntı var ki bu mod oyunun HUD ayarını bozuyor. Hani oyunda nefes barı olur, sağlık barı olur veya görev yeri gösteren işarteler olur işte bunlar acayip bozuluyor. Bayağı titriyorlar arada gidiyorlar.

Oyunun verdiği FPS değerine bakacak olursak aşırı iyi bir mod. RX 6600 ekran kartım ile her şey Ultra ışın izlemde de 42 FPS alırken bu moddan sonra rahat 80 FPS vermeye başladı. Bildiğiniz FPS'i ikiye katlıyor yani. İşte tek sıkıntı HUD bozukluğu bu yüzden henüz biraz erken bu modlar için ama eminim çok düşük kartlarda oynamaya çalışan arkadaşlar vardır bu modu kullanarak en azından akıcı bir oyun deneyimi alabileceklerdir umarım.

Link bu arkadaşlar.
bu da virüs total sonucu
Modu indirdikten ZIP dosyasının içindeli her şeyi sırasıyla Steam\steamapps\common\Dying light 2\ph\work\bin\x64 klasörünün içine atın. Sonra normal bir şekilde oyunu çalıştırın.

Not: Modu kaldırmak içinde attığınız tüm dosyaları kaldırın.

Oyundan atıyor çözümü var mı deneyeceğim olmuyor tam oyuna geçecekken atıyor.

Modu şimdi kurdum normal ayarlarda 80 FPS alıyordum RTX açtıktan sonra 40 FPS'ye düştüm modu kurdum 100 FPS çıktı HUD da da herhangi bir bozulma görmedim en azından ilk 20 - 30 dk boyunca ekranda yırtılma falan da olmadı.

Geri
Yukarı