Dying Light 2 Görev esnasında oyundan atma

İşletim sistemi
Windows 10

SincapReis

Yoctopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Proje Yöneticisi
RAM
8
Ekran kartı
AMD RX 560
Anakart
Afox IH61-MA5 LGA 1155 Intel H61
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-3570 CPU @ 3.40GHz - 3.80GHz
Arkadaşlar herkese merhaba,
Dying Light 2 yeni kurdum. Oyunu sorunsuz açıyorum. Ana menüde falan bir sorun yok fakat ilk başlarda biraz ilerledikten sonra bir vericiye gitmemiz gerekiyor. Oraya gitmeden önce bir evde konaklayıp jeneratörü açmamızı söylüyor. Jeneratörün olduğu yerde ki kapıyı açtıktan sonra farklı şekilli şüküllü (😄) bir mutant ablamız üstümüze zıplayıp bizi yere düşürünce oyunda herhangi bir hata vermeden atıyor. Fakat görev yöneticisini açıp baktığımda orada hala açık görünüyor. Aynı sorun ile karşılaşan yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Herkese iyi günler, iyi forumlar.

Oyun Ayarları:

Çok düşük kalite
FSR Performans - Dengeli ( iki seçenekte de sonuç aynı )
Dx : 11 - 12 ( İki seçenekte de sonuç aynı )

Ortalama FPS : 43.1

Atlayıp zıplayan bir zombi var onu kastettiniz galiba bende farkli bir hata olmuştu driver sildim olmadı formatlayınca düzelmişti deneyebilirsiniz.

arkadaşlar herkese merhaba,
Dying Light 2 yeni kurdum. Oyunu sorunsuz açıyorum. Ana menüde falan bir sorun yok fakat ilk başlarda biraz ilerledikten sonra bir vericiye gitmemiz gerekiyor. Oraya gitmeden önce bir evde konaklayıp jeneratörü açmamızı söylüyor. Jeneratörün olduğu yerde ki kapıyı açtıktan sonra farklı şekilli şüküllü (😄) bir mutant ablamız üstümüze zıplayıp bizi yere düşürünce oyunda herhangi bir hata vermeden atıyor. Fakat Görev Yöneticisi'ni açıp baktığımda orada hala açık görünüyor. aynı sorun ile karşılaşan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. herkese iyi günler, iyi sosyaller.

Oyun ayarları:

Çok düşük kalite.
FSR performans - dengeli ( iki seçenekte de sonuç aynı )
DX: 11 - 12 ( iki seçenekte de sonuç aynı )

Ortalama FPS: 43.1

RAM'den dolayıdır ya bilgisayarı sıfırlayın format veya Windows'un ayarlarından ya da extra RAM almanız lazım maalesef.

Atlayıp zıplayan bir zombi var onu kastettiniz galiba bende farkli bir hata olmuştu driver sildim olmadı formatlayınca düzelmişti deneyebilirsiniz.
Evet, demek istediğim sahnenin ekran görüntüsü aşağıya ekliyorum. PC'yi yeni formatladım temiz orijinal Windows kurulumu yaptım. Driverlar eksiksiz. O yüzden formatlamak istemiyorum açıkcası.

RAM'den dolayıdır ya bilgisayarı sıfırlayın format veya Windows'un ayarlarından ya da extra RAM almanız lazım maalesef.
RAM'dan dolayı olduğunu varsayarsak, oyunun o kısmına olan bölümü akıcı şekilde oynadım ki. Kafam almıyor açıkçası. 🤨 2 x 4 şeklinde olan RAM'leri garanti olmadan yükseltmek istemiyorum şuan için boşuna masraf olur benim için...

Dosya Ekleri

• mutant1.png
    mutant1.png
    799,9 KB · Görüntüleme: 44
Evet, demek istediğim sahnenin ekran görüntüsü aşağıya ekliyorum. PC'yi yeni formatladım temiz orijinal Windows kurulumu yaptım. Driverlar eksiksiz. O yüzden formatlamak istemiyorum açıkçası.

RAM'dan dolayı olduğunu varsayarsak, oyunun o kısmına olan bölümü akıcı şekilde oynadım ki. Kafam almıyor açıkçası. 🤨 2 X 4 şeklinde olan RAM'leri garanti olmadan yükseltmek istemiyorum şu an için boşuna masraf olur benim için...

Hocam RAM zaten akıcılığı ile sorumlu değil arkadaki yüklemeyi RAM yaptığı için belki ses dosyaları vb dosyalar yapılanırken olmuştur dedim :/ ama 2×4 muazzam şu an bence format atın düzelir data falan boşalır iyi günler :)

Hocam RAM zaten akıcılığı ile sorumlu değil arkadaki yüklemeyi RAM yaptığı için belki ses dosyaları vb dosyalar yapılanırken olmuştur dedim :/ ama 2×4 muazzam şu an bence format atın düzelir data falan boşalır iyi günler :)
Öneri için Teşekkür ederim tekrardan hocam ama dediğim gibi format atalı 52 saat bile olmadı geçici olarak bunu en son çare olarak düşünmek istiyorum. İyi günler 🙂

arkadaşlar herkese merhaba,
Dying Light 2 yeni kurdum. Oyunu sorunsuz açıyorum. Ana menüde falan bir sorun yok fakat ilk başlarda biraz ilerledikten sonra bir vericiye gitmemiz gerekiyor. Oraya gitmeden önce bir evde konaklayıp jeneratörü açmamızı söylüyor. Jeneratörün olduğu yerde ki kapıyı açtıktan sonra farklı şekilli şüküllü (😄) bir mutant ablamız üstümüze zıplayıp bizi yere düşürünce oyunda herhangi bir hata vermeden atıyor. Fakat Görev Yöneticisi'ni açıp baktığımda orada hala açık görünüyor. Aynı sorun ile karşılaşan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Herkese iyi günler, iyi Sosyaller.

Oyun Ayarları:

Çok düşük kalite
FSR Performans - Dengeli ( iki seçenekte de sonuç aynı )
DX: 11 - 12 ( İki seçenekte de sonuç aynı )

Ortalama FPS: 43.1

Aynı sorun bende de var çözüm bulabilen var mı? O kahpe zombi olmasa oyun devam edecek gibi.
(RAM 16 Benim sistemsel bir sorunum yok)

Geri
Yukarı