Dying Light küçük pencerede kalma sorunu

Safa Akpolat

Hectopat
Daha fazla  
Resimde olduğu gibi köşede küçük kalıyor. Yardım eder misinz? Oyun korsan değildir.

Sistem özellikleri:
  • windows 10 technical prewiew
  • 4gb ram
  • amd athlon x2 4400+ 2.3 ghz
  • hd 3850 (1gb edit) ekrankartı
Dying Light Windows 10.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin gereksinimleri kaldırıyor mu? Ayrıca sana önerim kayıt defteri verilerine bir göz atman. Olmazsa kayıt defterinden de kaldırıp bir daha kurmayı dene.

Sistemin gereksinimleri kaldırıyor mu? Ayrıca sana önerim kayıt defteri verilerine bir göz atman. Olmazsa kayıt defterinden de kaldırıp bir daha kurmayı dene.
Kayıt Defteri ile nasıl bir bağ kurdun anlayamadım...

Sorun belli aslında...

• Windows 10 tecnical preview sürümünü yüklemişsin ki henüz nihai bir sürüm değil...
  • İkincisi, ekran kartın çok eski ve 13.4 Beta kurman gerekirken 13.1 kurmuşsun. Her halükarda o kart için sürücü desteği bitti. Güncel bir karta geçmen şart.

Alt + Enter deneyebilirsin. Belki işe yarar.

Kayıt Defteri ile nasıl bir bağ kurdun anlayamadım...

Sorun belli aslında...

• Windows 10 tecnical preview sürümünü yüklemişsin ki henüz nihai bir sürüm değil...
  • İkincisi, ekran kartın çok eski ve 13.4 Beta kurman gerekirken 13.1 kurmuşsun. Her halükarda o kart için sürücü desteği bitti. Güncel bir karta geçmen şart.

Alt + Enter deneyebilirsin. Belki işe yarar.
Kayıt defteriyle nasıl bir bağlantı kurdum, açıklıyayım. Bazı oyunlar açmadan çözünürlüğü fazla veya az ayarlıyor, fakat bu genelde korsan oyun kurulumlarında oluyor. O tarz kurulumlarda oyun bilgileri kayıt defterine kopyalanarak aktarıldığından çözünürlük sıkıntı çıkarıyor.

Biraz mizah yapmak istemiştim ve forumda sizden çok daha fazla aktifim yani sürekli bunları yazan bir tip değilim. :)

Ne dersiniz? Oyunu satın alırsam belki bende uslu bir çocuk olup forumda daha aktif olabilirim değil mi? :) Belki de oyunu satın alırsam tüm sorunlarım hallolur... :)

Aynen uslu "çocuk" olabilirsiniz. :) Oyunu orijinal olmayan sosyal üzerinden destek yapılmıyor burada bana saçma sapan laf sokmaya çalışmayın. Yazdıklarınız pek umrumda değil. :) Bu arada yaş olarak sizden büyük olma ihtimalim çok daha fazla, yaşımı bilmeden yorum yapmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı