E-kitap okuyucu önerisi

Anladım cevabınız için teşekkür ederim. Ben okulda defter niyetine kullanma niyetindeyim açıkçası ve kitap okuma özelliği olması da hoşuma gitmişti. Ancak dediğim gibi ipad ile benzer fiyat olacağını düşünmemiştim. Şimdi yurt dışı fiyatlarına da bir bakayım dedim ve ipad ile ciddi fiyat farklılığı var açıkçası. Amazon kindle(sanırım en iyilerinden diye bu ürünün fiyatını baz alıyorum) 300 dolar fiyatı var ipad ise 450 dolar +100 dolar da kalem olsa 550 dolar. Yani neredeyse yarı fiyatına geliyor. Ülkemizde ise aynı fiyatta satılıyor iki ürün. Ben yanlış düşünmemişim ülkemizde pahalı satılıyormuş bu ürünler. Bu fiyatlara da ipad dururken böyle bir ürün alamam ki onu da almayacağım kağıt kaleme devam :D Ben çok yanlış düşünmüşüm :D :D
Haklısınız, açıkçası not alma ağırlıklı düşünüyorsanız ipad çok daha iyi bir seçim olur. Dijital not alma olayı ipad ile çok iyi oluyor. Hem düzen hem kullanım açısından. Bende dijital not alma alışkanlığı kazanmak için ipad düşünüyordum gel gelelim fiyatlardan dolayı alamadım bi türlü. Ama okuma ağırlıklı bir durum varsa e kitap okuyucular çok daha iyi teknolojisinden dolayı. Ara sıra ipadden okurum genelde not alırım derseniz ipad alın ama genelde okumak benim önceliğim derseniz diğerinin parasıda ona değer gibi.

Arkadaşlar selam tekrar, ikinci el piyasasına baktım biraz. Uygun fiyatlı urunler var mesela

Bir sıkıntı yaşar mıyım sizce? Yaşadığım yer dolayısıyla elden gidip kontrol edebilecek imkanım yok ikinci el alımda, sadece kargo ile.

Rica ederim Bende bu tarz bi ürün arıyordum tavsiye sayesinde gördüm bende alıcağım
Merhaba tekrardan, ürünü aldınız mı, fikrinizde bir değişiklik oldu mu hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı